Ciekawe miejsca: Hotel Aquarius SPA

Hotel położony w Kołobrzegu oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych.
04.02.2013 17:35

Hotel Aquarius SPA***** oferuje:


Klasyczny pedicure jest zastępowany kompleksowym zabiegiem Pedicure SPA De Luxe, gdzie dodatkowo wykorzystuje się peelingi, maski i masaże – czyli więcej luksusu dla stóp.

Zimne terapie jako przeciwwaga dla ciepłych zabiegów. Łączenie tych różnych rodzajów zabiegów stymuluje organizm, poprawia krążenie i hartuje.

Opieka konsultantów jest już obecna w renomowanych obiektach SPA, już na etapie umawiania wizyty czyli jeszcze przed zabiegiem (odpowiednie przygotowanie). Ponadto stały kontakt po wizycie – poprzez maile, telefony, smsy  oraz Skype zapewnia profesjonalną opiekę nad Gościem, pozwala rozwiać wszystkie jego pytania i wątpliwości oraz służy budowaniu pozytywnej relacji.

Do zregenerowania sił witalnych Szef Kuchni Hotelu AQAURIUS SPA***** Jacek Krakowiak proponuje kolorowe oraz pełne witamin i energii dania, które zostały skomponowane i oparte na  regionalnych i sezonowych produktach, aby zaprezentować możliwości jakie daje bogactwo naturalne Polski. Nowalijki, owoce, warzywa i sery zagrodowe pochodzą od lokalnych rolników. Mięsa od miejscowych hodowców, a dziczyzna i leśne owoce z okolicznych lasów. Największym jednak atutem jest dostęp do świeżych ryb, które dostarczane są z kołobrzeskiego portu. Ryby to bogactwo wielu cennych składników mineralnych.  Spożywając je dostarczamy do naszego organizmu cenne wartości odżywcze. Nowością są także pakiety Dr Bardadyna (dla różnych potrzeb) z udziałem szefa kuchni, który uczy zasad zdrowego odżywiania. Uświadamianie Gości jest kluczem do sukcesu w diecie. Szef Kuchni wraz z Gośćmi podczas trwania pobytu oferuje wspólne przygotowywanie dań dietetycznych, których celem jest edukacja w dziedzinie podstaw zdrowego odżywiania. Poznawanie zaleceń i zasad w komponowaniu potraw z wykorzystywaniem produktów z minimalną zawartością tłuszczu, bogatych w witaminy i minerały stanowi bodziec do dalszej kontynuacji zdrowego trybu życia.

Zgodnie z najnowszym trendem podczas zabiegów wykorzystuje się m.in. łóżka wodne z koloroterapią, gdzie połączenie dobroczynnego oddziaływania kolorów oraz efekt "płynięcia’ podczas zabiegu potęguje doznania. Ponadto specjalnie dobrane rodzaje zabiegów np. masaż karaibski z olejkami z wanilii i cytrusów lub masaże autorskie wykonywane w rytm oddechu Gościa mają na celu pobudzenie wszystkich zmysłów.

Powstają pakiety z zabiegami dermokosmetycznymi oraz z wykorzystaniem urządzeń medycznych. Popularne stają się wspólne z gwiazdami pobyty w tym samym SPA (np. Katarzyna Bujakiewicz w Hotelu AQUARIUS SPA*****). Dla Gości zainteresowanych zabiegami medycznymi z pogranicza medycyny estetycznej i chirurgii możliwe jest polaczenie pobytu wypoczynkowego w Hotelu AQUARIUS SPA***** z zabiegami w sąsiadującej klinice urody Beauty Center.

W ramach oferty dla rodzin z dziećmi obiekty SPA wdrażają różnorodne udogodnienia dla dzieci i niemowląt (certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie), dzięki czemu wyjazd z dzieckiem przestaje być problemem logistycznym. Wszystkie potrzebne akcesoria są dostępne w hotelach. Ponadto hotele zapewniają całe programy atrakcji dla dzieci prowadzone przez animatorów. Hotelowe szkoły pływania uczą obcowania z wodą i mogą korzystać nich nawet niemowlęta. Specjalne zabiegi proponowane są nastolatkom. W gabinetach typu DUO jednocześnie mogą odbywać się zabiegi np. dla matki i córki.