<b>Prezenty dla Niej</b>

Depilator Satin Ice - ulepszony depilator z ruchomą główką końcówki chłodzącej Nowy depilator HP
/ 16.03.2006 16:57
Depilator Satin Ice - ulepszony depilator z ruchomą główką końcówki chłodzącej

Nowy depilator HP 6475 Satin Ice z głowicą chłodzącą skórę i dopasowującą się do kształtów ciała. Ulepszony depilator Satin Ice gwarantuje osiągnięcie długotrwałej gładkości w najdelikatniejszy sposób. Nasadka goląca oraz nasadka złuszczającą naskórek- zapobiegają wrastaniu włosków w skórę.


Bezprzewodowy depilator - Satinelle Massage

Bezprzewodowe depilatory Satinelle Massage (HP 6463 i HP6461), to nowoczesne urządzenia z unikalnym, aktywnym systemem masującym, redukują nieprzyjemne doznania związane z usuwaniem włosów. System wirujących 21 dysków usuwa nawet najkrótsze włoski (0,5 mm) wraz z cebulkami. Specjalna gąbka złuszczająca, w jaką wyposażono urządzenie, pomaga wygładzić skórę i zapobiega wrastaniu włosów.


Moi – pierwsza maszynka tak bezpieczna dla skóry

Moi HP 6350 elektryczna bezprzewodowa golarka damska, która łączy w sobie wszystkie zalety zwykłej i elektrycznej maszynki. Ruchoma głowica Moi dopasowuje się do kształtu ciała. Działa ona jak żyletka, ale dzięki hypoalergicznej siateczce zabezpieczającej i nawilżaczowi z jojobą, goli bezpiecznie i sprawnie, likwidując tarcie oraz pozostawiając skórę jedwabiście gładką.

Nowa linia depilatorów Satinelle

Nowe depilatory Philips z gamy Satinelle pozwolą cieszyć się nam wolnością wyboru. Wszystkie modele nowej gamy Satinelle (Satinelle Body Total: HP 6409 i HP 6408, oraz Satinelle HP 6407) wyposażone są w system 21 wirujących dysków, które szybko i bezboleśnie, w dwóch prędkościach, usuwają nawet najkrótsze włoski (0,5 mm). Modele Satinelle Body Total HP 6409 i HP 6408 wyposażone są w nasadkę SoftPrecision, która skutecznie łagodzi ból podczas zabiegu i delikatnie depiluje wrażliwe partie ciała. To idealne rozwiązanie dla początkujących użytkowniczek. Ponadto depilator Satinelle Body Total HP 6409 wyposażony został w wymienną głowicę golącą.


Philips prezentuje trymer do bikini HP 6360

Trymer Bikini HP 6360 jest małym, ergonomicznym urządzeniem, zaprojektowanym specjalnie dla nowoczesnej kobiety, aby tworzyć pożądany kształt intymnej fryzury. Podwójną funkcjonalność oferuje regulowany, zintegrowany, ruchomy grzebień z 5 ustawieniami, które pozwalają wybrać odpowiednią długość włosów – od 5 mm do 9 mm. Bez grzebienia, wąski i precyzyjny trymer pozwala osiągnąć minimalną długość włosa 1,5 mm.
KONKURS - WYNIKI!

Depilator Philips HP 6475 Satin Ice wygrał Karol Szymański z Radomia

Serdecznie gratulujemy!