POLECAMY

Bądź piękna w godzinę dziennie

Nie musisz poświęcać długich godzin na urządzanie domowego SPA. Bądź piękna, zadbana, a co najważniejsze naturalna i wypoczęta - w mniej niż godzinę dziennie! Jak to zrobić?
Bądź piękna w godzinę dziennie

Pobudka!

Pamiętaj, aby każdy dzień zacząć nie od kawy, lecz od kilku łyków wody mineralnej, najlepiej jeśli dyżurna butelka zawsze będzie stała przy Twoim łóżku. Przed wyjściem z domu weź szybki prysznic, najlepiej na przemian ciepły i zimny. Taki zabieg nie kosztuje prawie nic z cennego porannego czasu a poprawia krążenie, pobudza, a przede wszystkim działa antycelulitowo i poprawia jędrność skóry.

Pod prysznicem zawsze trzymaj nawilżający preparat do mycia, może to być olejek, bądź żel zawierający substancje chroniące skórę. Dzięki niemu możesz rano bez większych konsekwencji pominąć smarowanie ciała balsamem w sytuacjach, gdy znów wstałaś o 5 minut za późno.

Pamiętaj, aby zawsze przed nałożeniem makijażu wklepać w twarz krem odpowiedni do Twojego rodzaju cery. Aby wyglądać naturalnie i świeżo wystarczy dobry podkład, w razie potrzeby odrobina korektora, tusz do rzęs i róż do policzków. Pamiętaj, aby rano nie przesadzać z makijażem, przecież chcesz wyglądać naturalnie a nie jakbyś nałożyła maskę.

Podczas dnia... Czytaj dalej w serwisie Uroda.wieszjak.polki.pl.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)