Ojcowie tańczą z małymi dziećmi fot. Screen Facebook

Tatusiowie tańczą z noworodkami - genialne wideo!

W konkursie na najfajniejszych ojców zdecydowanie wygrywają!
Edyta Liebert / 28.02.2017 15:16
Ojcowie tańczą z małymi dziećmi fot. Screen Facebook

Tu nie potrzeba wielu słów, tu chodzi o taniec! Ruchy, bliskość, zabawę... wspólny czas. Dotychczas to była domena mam, ale ojcowie wchodzą do gry i pokazują, jak tańczą ze swoimi kilkumiesięcznymi pociechami. To wideo jest hitem sieci!

On jeden, ich pięć! Ojciec czterech córek pokazuje życie w domu z samymi dziewczynami

Są takie zajęcia, które w Polsce powinny również się pojawić - Groovaroo dance. To nic innego, jak specjalnie opracowany zabawny taniec, w którym ojciec dba o bezpieczeństwo malucha, mieszczącego się w nosidełku lub chuście i tańczy razem z nim! Ponadto pokazuje, jak ważna jest podzielność uwagi i nieustanna troska o pociechę przy wykonywaniu gwałtownych ruchów. Pozwalają poczuć bliskość i tworzyć silną relację ojca z dzieckiem poprzez "noszenie" malucha niczym matka-kangurzyca w torbie. Bo wiemy przecież, że to przyszłe mamy przez 9 miesięcy nosiły pod sercem dziecko. Czas na facetów! Po prostu zobaczcie to wideo, a gwarantujemy, że was rozbawi!

Ci tańczący z dziećmi tatusiowie są rozbrajający! Technika została opracowana przez Meeshi i Amber Anjali, którzy stwierdzili, że dla nich i ich synka taki taniec - tak, są też wspólne choreografie - to idealna metoda na podtrzymywanie więzi, bliskości i wspólną zabawę.

Screen Facebook

Ta radość, gdy dowiadujesz się, że będziesz ojcem... Bezcenne!