Wnętrze fot. Fotolia

Lampa podłogowa z Biedronki

I jest w świetnej cenie!
Edyta Liebert / 09.01.2018 15:23
Wnętrze fot. Fotolia

Każdy, kto potrzebuje zmian w swoim mieszkaniu czy domu, początkowo stara się uzupełnić wnętrze dodatkami i wprowadzić zmiany kosmetyczne. To świetne rozwiązanie przeprowadzone niedużym kosztem - Biedronka też to wie, dlatego ich oferta poszerzyła się o... lampę podłogową.

Lampa podłogowa w Biedronce

Oświetlenie to często nie tylko obowiązkowy element wyposażenia mieszkania, lecz także stylowy dodatek. Lampa stojąca idealnie wpisuje się w aktualne trendy urządzania wnętrz, zwłaszcza sypialni i pokoju dziennego. Aspekt estetyczny jest nie mniej ważny, niż siła oświetlenia. W Biedronce dostaniemy teraz lampę podłogową w industrialnym stylu w świetnej cenie!

Lampa z Biedronki

Przeszperałyśmy inne sklepy meblowe oraz internetowe - podobne lampy dostaniecie w Agata Meble, Black Red White czy Leroy Merlin. Niestety jest to już większy wydatek! Może warto skusić na tańszy egzemplarz z Biedronki? Lampa trójnożna, którą widzicie na zdjęciu powyżej, kosztuje 99 zł! To dobra cena, prawda?

Inne nasze inspiracje:

To jeden z naszych ulubionych sklepów internetowych! Wybrałyśmy 9 hitów z najnowszej oferty Zalando Kochacie klasykę? Zainwestujcie w prosty płaszcz z najnowszej kolekcji marki Solar