Jysk lepszy niż IKEA? Kupisz modne dodatki do domu za małe pieniądze

Omijałaś ten sklep szerokim łukiem, a skrywa perełki do domu za gorsze! Nie ustępuje IKEI.
Edyta Liebert / 10.04.2017 15:18

To żadna reklama. Ostatnio przeglądałyśmy gazetki różnych sklepów, w tym właśnie duńskiej sieci. Oniemiałyśmy. Propozycje od JYSKA nie odbiegają szwedzkiemu gigantowi, IKEI. Oto kilka perełek, które wyhaczyłyśmy podczas zakupów online.

Sklep, który przeszedł metamorfozę

Szczerze mówiąc, sklepy stacjonarne, jak i online, nie zachęcają. Jako nastolatka pamiętam tandetne plastikowe koszyki, plastikowe imitacje świerku i zapach wiórowej płyty i kiepskich tkanin. IKEA to styl nie tylko kupowania, lecz także życia - wiele rodzin jada tam niedzielne obiady za 5 zł i cieszy się hot-dogami po 1 zł. Do pewnego stopnia nie jest to obciachem.

IKEA zmienia słynną niebieską torbę

Duński oponent nie ma szans w tym starciu i nawet nie sili się na konkurowanie w kwestii umeblowania. Widać jednak progres. Ciekawe dodatki, trendowe akcesoria, miła dla skóry pościel czy świetne biurka, które królują w stylowych magazynach o wyposażeniu wnętrz. Każdy znajdzie coś dla siebie i co ważne - nie przepłaci. Geometryczne świeczniki, stylowe latarenki i kwietniki - każdy znawca wnętrzarskich trendów wie, o czym mówię. Dodatki podobne do tych, które znajdziecie w galerii, znajdziecie na skandynawskich stronach projektantów, jednak to nie są korzystne propozycje dla portfela typowego Polaka.

Bo JYSK nie szaleje z cenami, choć wiadomo, że można natknąć się wciąż na kiepską jakość i cenę z kosmosu. Warto zajrzeć, a my już teraz polecamy 11 estetycznych i funkcjonalnych perełek, które dostaniecie w przystępnych cenach (zerkajcie na promocje).

Meble kuchenne kupisz w... Biedronce. Tanie rozwiązanie? Mało powiedziane