Hity z gazetki Pepco do domu

Po co płacić na designerskie dodatki do domu, kiedy na wyciągnięcie ręki są ładne i tanie perełki?
Edyta Liebert / 27.07.2017 14:20

Nie każdy chce inwestować w dodatki do domu, ale każdy przyzna, że w modnie urządzonym, pięknym wnętrzu czujemy się lepiej. Nawet drobne akcesoria mogą nadać pomieszczeniom świeżości - my wypatrzyłyśmy w najnowszej ofercie dodatki do domu w bardzo przystępnych cenach!

Wnętrzarskie hity z gazetki Pepco

Poszewki na poduszkę w w modnych odcieniach i ze złotymi elementami od kilku sezonów niezmiennie królują we wnętrzach! To prosty dodatek w niebanalnym stylu, który zestawiony z odpowiednim kocem, pledem czy świecznikiem postawionym na półce, może wykreować pomieszczenie jak z wnętrzarskich magazynów. Naszym hitem są jednak dodatki w nieco skandynawskim stylu, od którego powoli odchodzi IKEA.

Zobacz najnowszy lookbook IKEA 2018: tego jeszcze nie było

Stoliki, ramki, drabinki...

W najnowszej gazetce po raz kolejny pojawiło się okrągłe lustro do powieszenia na linowym sznurku. Znakomicie współgra z najmodniejszym w tym sezonie stolikiem kawowym z koszem i drabinką-ozdobą na zdjęcia.

mat. prasowe

Brak chęci na radykalne zmiany? Za 9,99 zł można upolować naklejki na ściany, które, gdy się znudzą, można bez żalu odkleić! Zerknijcie do galerii naszych tanich i efektownych propozycji do domu od Pepco! Gazetka jest ważna od 28 lipca do 10 sierpnia.

Od dzisiaj w Biedronce dostaniecie trzy najmodniejsze dodatki do wnętrz w śmiesznie niskich cenach!