Miewasz bardzo bolesne miesiączki? Teraz wystarczy takie małe pudełeczko, które uwolni od bólu

Livia ma być wybawieniem dla pań, które cierpią na bóle brzucha w trakcie miesiączki.
ból brzucha fot. Fotolia

Termofor, czekolada, ćwiczenia fizyczne – to najczęściej proponuje się nam, kobietom, na bolesne miesiączki. Metody te nie zawsze jednak pomagają i nie mają tak silnego działania jak leki przeciwbólowe, wiele pań więc, by uwolnić się od bólu, co miesiąc sięga po tabletki przeciwbólowe. To właśnie dla nich powstało urządzenie o nazwie Livia, które przynosi ulgę w tym trudnym dla kobiet czasie.

Livia jak odtwarzacz muzyczny

Livia to malutkie urządzenie, które wygląda jak pudełeczko podłączone do dwóch elektrod. Umieszcza się je na brzuchu. Elektrody doprowadzają do lekkiego porażenia prądem, wysyłając w ten sposób do mózgu impuls. Dzięki niemu odczuwanie bólu ma być zminimalizowane.

Proste działanie urządzenia ma jeden zasadniczy plus: przynosi ulgę w sposób naturalny, to znaczy pozwala uniknąć comiesięcznego zażywania leków przeciwbólowych. Do tego jest na tyle maleńkie, że porównuje się je do niewielkiego odtwarzacza muzycznego, którego noszenie nie krępuje ruchów i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

Gdy informacje o Livii zaczęły pojawiać się w internecie, jak chyba wszystko spotykały się zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami. Sprawdziłyśmy, czy urządzenie można kupić w Polsce i okazało się, że owszem – możemy zamówić je przez internet ze strony producenta (mylivia.com). Kosztuje (obecnie w promocji) 526 zł i występuje w kilku kolorach do wyboru.

Pytanie czy za tę cenę warto spróbować? Jakie jest wasze zdanie? Warto na koniec dodać, że Livia może być dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które cierpią w trakcie miesiączki na raczej umiarkowany ból brzucha – jeśli jest on silny, zamiast posiłkować się takimi pomocami lub tabletkami, zawsze warto odwiedzić ginekologa. Naprawdę mocny ból może bowiem być sygnałem, że w organizmie dzieje się coś, co wymaga leczenia.

„Nienawidzę swojej skóry” – wyznaje kobieta, która schudła 80 kg. Jak wygląda ciało po takiej utracie wagi? Zobaczcie te zdjęcia
Była wyśmiewana, więc stworzyła szokującą sesję zdjęciową, by walczyć z hejtem. Daje do myślenia?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 miesiące temu
Gdzie w Polsce to dostanę? Oczywiście prócz ich strony.
/rok temu
Mi tez wystarczy małe pudełeczko zwie się spasmolina. Niezastąpiona i działa zawsze.
/rok temu
Fajne rozwiązanie, ale powiem szczerze, że według mnie, że jak występuje taki problem warto pójść z tym do lekarza, ja mam taką fajną panią ginekolog panią Beatę Chołys Duszyńską i ona zawsze rozwiewa moje wszelkie wątpliwości. Pracuje dodatkowo w szpitalu w Limanowej stąd mam pewność, że ma duże doświadczenie i duzą wiedzę.