POLECAMY

Laptop z Biedronki za niecałe 600 złotych. Czy po niego też będą ustawiały się kolejki?

Sprawdźcie, czy warto go kupić.
Laptop z Biedronki za niecałe 600 złotych. Czy po niego też będą ustawiały się kolejki? fot. Fotolia

Od dzisiaj, w sieci sklepów Biedronka możecie kupić notebooka z Windowsem 10. Cena? 599 złotych? Kiano SlimNote 14.1 został wyposażony w półmatowy ekran HD o rozdzielczości 1366 x 786 pikseli. Nie są to powalające parametry, ale do codziennej pracy powinny w zupełności wystarczyć.

Sprzęt jest napędzany przez czterordzeniowy procesor Intel Atom. Ma 2 GB pamięci RAM i dysk eMMC o pojemności 32 GB. Na spodzie obudowy umieszczono gumowe stopki zapobiegające ślizganiu się konstrukcji po biurku.

Laptop nie jest produktem na wyłączność (to tłumaczyłoby tak niską cenę). Kiano SlimNote 14.1 można kupić w dużych sieciach sklepów z elektroniką, ale 200- 300 złotych drożej.

Rośnie spory konkurent dla Biedronki. Będziecie w nim robić zakupy?

Kiano SlimNote 14.1 - główne cechy:

  • obudowa z półmatowego plastiku w kolorze białym lub srebrnym
  • duży gładzik
  • pełnowymiarowa klawiatura, brak jednak klawiszy numerycznych
  • wszystkie potrzebne porty - 2 złącza USB 2.0, moduł Bluetooth, WiFi 802.11 b/g/n, czytnik kart pamięci i wyjście micro HDMI
  • wbudowany mikrofon oraz kamerka internetowa

Kiano SlimNote 14.1 - zalety:

Ogromnym plusem jest to, że pokrywa połączona jest z podstawą dużymi zawiasami, a w maksymalnym wychyleniu Kiano SlimNote 14.1 można uczynić całkowicie płaskim. Kiano SlimNote 14.1 bez widocznych problemów współpracuje z Windows 10. System nie jest ociężały, szybko i sprawnie reaguje na komendy. Co najważniejsze - jest wliczony w cenę urządzenia i nie trzeba za niego dopłacać. Laptop jest bardzo lekki - waży 1,5 kg, więc można go nosić w torebce. Czas pracy baterii również na plus - 5-6 godzin niezależności od gniazdka.

Kiano SlimNote 14.1 - wady:

Minusem jest wyposażenie laptopa w 2 GB pamięci RAM. W rezultacie, żeby móc bezstresowo korzystać z Kiano SlimNote 14.1, trzeba sięgnąć po inną niż Chrome przeglądarkę internetową. Może to dać się we znaki osobom, które uruchamiają jednocześnie kilkanaście kart.

Ustawiacie się po niego w kolejce?

Meble kuchenne z... Biedronki?

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)