Weź udział w konkursie i wygraj nową Motorolę! Wystarczy zgłosić świąteczne wyzwanie!

Praktyczna i uniwersalna, niezwykle lekka i poręczna, a do tego bardzo elegancko wyglądająca co czyni ją po prostu wyjątkową. Mogłoby się wydawać, że to opis markowej torebki, ale nie w tym przypadku. Mowa o Motorola One.
3 miesiące temu
kobieta fot. materiały prasowe

Jeśli zależy Ci na smartfonie, który ma duży, jasny, nasycony kolorami wyświetlacz i wygodnie leży w dłoni, posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz na co dzień oraz świetnie się prezentuje - to wybierz Motorola One. Waży zaledwie 162 gramy, a to tyle co tabliczka czekolady, natomiast jej grubość to jedynie 7,97 mm, co w połączeniu z ekranem o proporcjach 19:9 i szklaną obudową sprawia, że to jeden z najsmuklejszych i najporęczniejszych smartfonów na rynku. Kiedy dodasz do tego dużą pojemność baterii, która gwarantuje cały dzień użytkowania z dala od gniazdka, płynne działanie i stylowy wygląd to stwierdzisz, że to telefon idealny dla Ciebie.

Imponuje stylem

Zaokrąglone krawędzie i precyzyjnie wycięte wysokiej jakości szkło w Motorola One, sprawiają, że wygodnie leży w dłoni i niezwykle atrakcyjnie wygląda. Zastosowane w smartfonie szkło jest równie mocne, jak i efektowne, więc otrzymasz połączenie stylu i ochrony przed pęknięciami. Na dużym ekranie o przekątnej 5,9” będziesz rozkoszować się książkami, filmami i korzystać ze swoich ulubionych aplikacji wygodniej niż dotychczas. W przeciwieństwie do tradycyjnych wyświetlaczy ten użyty w Motorola One ma specjalne proporcje 19:9, więc wystarczy rzut oka, by wszystko zobaczyć. Wybierz pasującą do Ciebie w kolorze białym albo czarnym.

Pracuje cały dzień, umożliwia płatności zbliżeniowe

Już jedno naładowanie pozwoli Ci korzystać z telefonu przez cały dzień, dzięki baterii o dużej pojemności. Jednak gdy bez ładowania już się nie obejdzie, to nie musisz zwalniać tempa, wystarczy że sięgniesz po specjalną ładowarkę TurboPower, której producentem jest Motorola (znajdziesz w zestawie z Motorola One), która w zaledwie 20 minut zapewni Ci energię na kolejne 6 godzin. Podłączasz i smartfon wkrótce jest gotowy do dalszej pracy. Skoro energii nie brakuje, to za pomocą telefonu możesz dokonywać płatności zbliżeniowych wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Odbywa się to szybko i łatwo dzięki usłudze Google Pay, która łączy wszystkie informacje potrzebne do płatności i bezpiecznie je przechowuje.

Zdjęcia jak z obrazka

Lubimy uwieczniać momenty – zarówno te codzienne, jak i niecodzienne, wyjątkowe. Motorola One zadba o to, by nic nam nie umknęło. Wyposażona w trzy aparaty wspierane zaawansowanym oprogramowaniem zapewni najwyższą jakość robionych zdjęć. Zwyczajne selfie zmieni w nadzwyczajne fotografie, dodając efekt rozmycia tła w czasie rzeczywistym. A dzięki ultraszerokiemu kątowi widzenia w kadrze zmieści wszystkich Twoich znajomych. Nie musisz się też martwić, że zabraknie Ci miejsca na zdjęcia. Aplikacja Zdjęcia Google pozwoli Ci bez ograniczeń przechowywać zrobione w wysokiej jakości fotografie. Telefon umożliwi Ci również interakcję z otoczeniem. Za pomocą aplikacji Obiektyw Google odnajdziesz informacje na temat obiektów, wskazanych aparatem smartfonu.

Zadanie konkursowe:

Dziewczyny kochają smartphone'y! Gotowa na więcej? Zgłoś świąteczne wyzwanie, które podejmiesz jeżeli Mikołaj przyniesie Ci nową Motorolę!

Nagroda:

Nowy smartfon Motorola

Czas trwania konkursu:

4-11 grudnia 

Powodzenia!

Materiał powstał we współpracy z marką Motorola