POLECAMY

Jeśli nie lubisz swojego operatora komórkowego, może czas go zmienić? W Polsce pojawiła się właśnie nowa sieć

Folx działa za pomocą aplikacji. Ile kosztuje?
Marta Słupska / 10 miesięcy temu
Jeśli nie lubisz swojego operatora komórkowego, może czas go zmienić? W Polsce pojawiła się właśnie nowa sieć fot. Fotolia

Nowy operator komórkowy działa nieco inaczej niż ci, do których jesteśmy przyzwyczajeni, bo jest… wirtualny.

Folx w aplikacji

W Polsce na nadajnikach Play zaczęła działać nowa sieć komórkowa: Folx. Wszystko wykonuje się w niej za pomocą aplikacji – nawet wybiera numer, z jakiego będzie się korzystać. Pobrać ją można w sklepie Google Play lub App Store – bez zbędnych papierów i podpisywania umów. Czy to się opłaca?

Z karty SIM Folx mogą póki co korzystać mieszkańcy w Wrocławia, Krakowa, Poznania, Łodzi, Warszawy, Trójmiasta i konurbacji śląskiej. Miesiąc kosztuje 29,99 zł, ale w każdej chwili można zrezygnować – wówczas można jeszcze przez pół roku odbierać połączenia za darmo. Po tym czasie karta SIM jest dezaktywowana.

W cenie 29,99 zł mamy nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych operatorów, 20 GB transferu danych (1,51 GB w UE). Pieniądze ściągane są automatycznie z karty płatniczej podpiętej pod aplikację.

Co ciekawe, użytkownicy mogą otrzymywać miesiąc korzystania z Folx za darmo za wciąganie do sieci kolejnych osób (one także dostają wówczas darmowy miesiąc).

Co myślicie o takim operatorze? Warto z niego skorzystać? 

Zobacz inne newsy na Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/4 miesiące temu
Kod na darmowy miesiąc: 04433836. Nie ma kodów na dłuższy okres. Kod trzeba podać przed rejestracją.
/7 miesięcy temu
Korzystanie z telefonii FOLX może być jeszcze przyjemniejsze jak skorzystasz z 3 miesięcy za darmochę wpisując kod rabatowy który automatycznie pozwoli ci na włączenie zniżki. Wszystko prosto i łatwo podczas rejestracji aplikacji w swoim telefonie. Jedyne co trzeba zrobić to wpisać KOD referencyjny 39930035 i wszystko działa. Ale możesz nie wpisywać i odrazu płacić te śmieszne grosze czyli 30zł za telefon bez limitu i internet 20 giga, żaden problem. Ja wziołem te 60zł bo na ulicy nie leży, to się bierze. KOD RABATOWY możesz podać swoim znajomym by też skorzystali nie bądz zazdrosny im się też należy gdanina za darmochę. WPIS KOD 39930035
/7 miesięcy temu
Ja to tylko tu zostawię - 67097157 - kod na miesiąc darmowej subskrypcji, kody dłuższe niż miesiąc już nie działają...
POKAŻ KOMENTARZE (14)