Aplikacja Kropka TV - nowa wersja

Aplikacja Kropka TV - nowa wersja fot. Kolaż Polki.pl
Chcesz mieć zawsze pod ręką listę swoich ulubionych kanałów? Pobierz udoskonaloną wersję aplikacji Kropka TV!
/ 17.10.2016 12:27
Aplikacja Kropka TV - nowa wersja fot. Kolaż Polki.pl

Aplikacja Kropka TV to oficjalny program ogólnopolskiego tygodnika telewizyjnego Kropka TV, który można nabyć w sieci sklepów Biedronka. Zawiera aktualną listę kanałów telewizji naziemnej, satelitarnej i cyfrowej.

Skąd pobrać aplikację Kropka TV?

Nową wersję aplikacji można pobrać w Google Play i App Store. Wyróżnia się nowatorską grafiką oraz ulepszonym UX.

Co oferuje użytkownikowi udoskonalona wersja aplikacji?

Użytkownik aplikacji Kropka TV w niezwykle prosty sposób może stworzyć listę swoich ulubionych kanałów i dowolnie ją modyfikować. Aplikacja pozwala przypisać numerację poszczególnym stacjom, dodać opisy programów wraz ze zdjęciami i przypomnienia o ulubionych programach. Dzięki niej użytkownik może przekazywać informacje o programach znajomym za pomocą serwisów social media, e-mailem i SMS-em.

Jej dodatkowym atutem jest to, że umożliwia pobieranie programu w trybie offline, będąc w zasięgu sieci wi-fi, co pozwala oszczędzić Internet w telefonie.

Aplikacja Kropka TV zyskała zaufanie czytelników

Aplikacja Kropka TV przypadła do gustu czytelnikom. Jej średnia ocena w Google Play wynosi 4,1. W badaniu Mobigate (jako jedyna spośród wszystkich aplikacji z programem tv) w kategorii News & Magazines zdobyła czwarte miejsce z wynikiem 1,4%. Aplikacji udało się wyprzedzić Onet.pl (sekcje wiadomości, pogoda, sport), Pudelka.pl i TVN24.

Uwierzytelnianie płatności za pomocą selfie

Redakcja poleca

REKLAMA