Masz smartfon z dobrym aparatem? Oto jedyna taka okazja, by zgarnąć nagrodę w prestiżowym konkursie. Szukamy talentów!

Zachęcamy do wzięcia udziału w VIVA! Photo Awards!
Masz smartfon z dobrym aparatem? Oto jedyna taka okazja, by zgarnąć nagrodę w prestiżowym konkursie. Szukamy talentów! fot. Fotolia

VIVA! Photo Awards to prestiżowy konkurs fotograficzny, mający na celu promocję i wsparcie rozwoju nowych talentów w dziedzinie fotografii. W tym roku znamienite jury pod przewodnictwem Ryszarda Horowitza nagrodzi prace w pięciu kategoriach: moda, uroda, reportaż, zdjęcie telefonem komórkowym oraz piękno chwili. Jesteście ciekawi nagród? Zerknijcie niżej!

Każdy, kto choć w amatorskim stopniu pasjonuje się fotografią, ma szansę na zatknięcie się z uznanymi fotografami i szansę na nagrody, które pomogą mu rozwinąć skrzydła w tej dziedzinie. Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na łamach magazynu VIVA! oraz podczas gali finałowej konkursu w dniu 30 listopada 2017 roku w Warszawie. Na gali pojawiają się dziesiątki znanych osób związanych z branżą show-biznesu i sztuki. Podczas finału odbędzie się również prezentacja projektu Ryszarda Horowitza oraz światowa premiera zdjęć Sandro Millera z Johnem Malkovichem w roli głównej, stanowiącej część wystawy „Malkovich, Malkovich, Malkovich: w hołdzie mistrzom fotografii”.

Viva Photo Awards 2017 - nagrody w konkursie

VIVA! Photo Awards co roku wyłania najbardziej uzdolnionych uczestników, którzy dzięki wygranej otrzymują szansę na dynamiczny rozwój w dziedzinie fotografii. Jest trampoliną sukcesu dla wielu młodych początkujących artystów i nie tylko. Dla zwycięzców każdej z pięciu kategorii są przewidziane nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 PLN. Zdobywca Grand Prix 9. edycji otrzyma szansę zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach dwutygodnika VIVA!.

W kategorii "Zdjęcie wykonane telefonem komórkowym" zostanie przyznana dodatkowa nagroda – Samsung Galaxy Note 8, ufundowany przez partnera technicznego - markę Samsung. W kategorii "Piękno Chwili" dodatkową nagrodę pieniężną – 5 000 zł ufundował sponsora Główny Viva! Photo Awards, producent wina Carlo Rossi . Nagrodą specjalną dla laureata konkursu w kategorii "Reportaż" jest aparat fotograficzny FujiFilm X-Pro2 z obiektywem Fujinon XF35F2 ufundowany przez partnera wydarzenia — markę FujiFilm.

Do kiedy nadsyłać prace?

Termin nadsyłania prac: do 15 listopada 2017r.

Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2017 na łamach dwutygodnika VIVA!, oraz na stronie www.photo-awards.viva.pl i podczas gali konkursowej. Więcej szczegółów oraz galeria prac nagrodzonych w poprzednich edycjach jest dostępna na  www.photo-awards.viva.pl.

W składzie jurorskim zasiądą również redaktor naczelna magazynu VIVA! Katarzyna Przybyszewska, fotograf Zuza Krajewska, fotograf Tomasz Sikora, dyrektor kreatywna Edipresse Polska Agnieszka Ścibior oraz dyrektor artystyczny Edipresse Polska Marek Knap.

Sponsor Główny: Carlo Rossi Concord;  Mecenas konkursu i wystawy: APART, ALBERT RIELE; Partner technologiczny: Samsung Galaxy Note 8; Partnerzy: FujiFilm, Ford Vignale, Cisowianka Perlage, Semilac;  Partnerzy wystawy: N31 by Robert Sowa, I Do Art.

W tym modelu każda kobieta wygląda fotogenicznie! Wybrałyśmy 11 stylowych sukienek midi z Zary

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)