Przystojny student medycyny szukał mieszkania - kobiety się o niego biły

Rehan Munir spowodował istne hormonalne trzęsienie ziemi u kobiet. A może to tylko pułapka, jak było w przypadku kampanii Reserved?
Edyta Liebert / 28.06.2017 09:53

To mógłby być społeczny eksperyment, jak zachowa się stado samic na widok okazałego samca, ale jednak wydarzyło się naprawdę. Przystojny student medycyny szukał mieszkania i umieścił swoje zdjęcie w ogłoszeniu - kobiety wydzwaniały do niego z propozycjami, że u nich może nawet mieszkać za darmo. Trochę nam to pachnie kampanią marki Reserved, kiedy to Dee szukała Wojtka. Ta, jasne.

Reserved - mistrz reklamy czy wielki przegrany? Cała prawda o tym jak Dee szukała Wojtka

Rehan Munir, 26-letni student medycyny z Pakistanu, do ogłoszenia o szukaniu mieszkania w Nowym Jorku dołączył swoje zdjęcie. Fotka wywołała falę zainteresowania i zrobiła prawdziwą furorę: "Możesz zamieszkać ze mną za darmo", "żałuję, że nie mam pokoju do wynajęcia" - pisały internautki. Post umieścił na zamkniętej grupie Gypsy Housing, służącej do umieszczanie ofert wynajmu i kupna mieszkań w Nowym Jorku. Brzmiał on przeciętnie i niewinnie.

Sylwia i Karol niby są parą, a żyją jak współlokatorzy... Skąd się właściwie bierze samotność w związku? Czy jest na nią recepta?

"Możesz zamieszkać ze mną za darmo"

Nazywam się Rehan i poszukuję pokoju do wynajęcia w Upper East Side, Upper West Side lub środkowym Manhattanie. Zamierzam wprowadzić się w okolicach 20 lipca i zostać do 30 sierpnia. Szukam czegoś do 800 dolarów. Pracuję, jestem przyjazny i łatwy we współżyciu. Zależy mi, żeby miejsce było czyste.

Kobiety pod postem zaczęły zachwalać jego urodę, rysy, inteligencję... imponowało im, że studiuje medycynę, a po weryfikacji okazało się, że Rehan pracuje też jako model. Mieszanka wybuchowa? Sam Rehan był zdumiony ilością zgłoszeń od potencjalnych właścicieli lokali. W rozmowie z Huffington Post Rehan przyznał, że komentarze dziewczyn były dla niego przytłaczające. - Dzień po publikacji ogłoszenia mój telefon był pełen wiadomości, ofert i powiadomień z Nowego Jorku i poza. Uznałem to za przezabawne! Internet naprawdę jest nieprzewidywalny - komentował przyszły lekarz.

 

'Those who don't jump will never fly' - Leena Ahmad Almashat #tuesday #motivation #jump #fly #lahore #2017

Post udostępniony przez Rehan Munir (@rehanmunir)

Przystojny student medycyny może i będzie ratować ludzkie życie, ale póki co przyprawia o zawały serca wiele kobiet. Jest też druga strona medalu... podobno to mężczyźni są wzrokowcami, prawda? Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się, czy i wy oparłybyście się pokusie zaoferowania mu lokum za darmo.

Są tak atrakcyjni, że ludzie zaczepiają ich na ulicy. Zobaczcie parę, która została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)