Nie sposób jej zaszufladkować i opisać w kilku zdaniach. Teraz Polka! Kobieta-zjawisko Aleksandra Kasprzyk

Kobieta licznych talentów. Fotomodelka, wokalistka, a ostatnio aktorka. Wybuchowa mieszanka demonicznej urody i charyzmy oraz błyskotliwej inteligencji. Zresztą zobaczcie sami...

Przed laty wokalistka kilku ciężko grających składów zachwycała głębokim głosem i sceniczną energią, ostatnio skradła show samemu Robertowi Więckiewiczowi jako diaboliczna Lucynka w obu częściach „Twadrowsky’ego”.

Szerszej publiczności znana głównie z internetu – jej profil na Facebooku śledzi prawie 50 tys. osób, a na Instagramie ponad 100 tysięcy. Występuje również gościnnie na kanale YouTube swojego męża Maćka Dąbrowskiego, ale konsekwentnie buduje własną markę Freakshowmishon.

Zachwyca mrocznymi stylizacjami – jako diablica, królowa, elfica, czy dowolna postać z baśniowych, tajemniczych światów jest równie wiarygodna i magnetyczna. Fascynuje i pociąga na równi mężczyzn i kobiety.  

Jej znakiem rozpoznawczym są tatuaże – starannie dobrane, przemyślane i tworzące spójną całość. Pokazuje jak potrafią być piękne, że bywają prawdziwą sztuką i niepowtarzalnym środkiem wyrazu, ale też, że są zabawą dla dorosłych, świadomych ludzi.

Nam pokazała się od strony, której na próżno szukać w internecie. Opowiedziała o swoim dzieciństwie na Śląsku, o swoich wspaniałych, wspierających rodzicach i nauczycielach, którzy od zawsze dostrzegali w niej talenty i pielęgnowali jej indywidualizm. O swoim macierzyństwie. O tym, jak to jest odstawać od bezpiecznej średniej. I o tym, że nawet za najczarniejszym wizerunkiem zawsze kryje się o wiele więcej.

Pracuje w luksusowym hotelu, wieczorem pomaga bezdomnym. Teraz Polka! Kasia Nicewicz

Tagi: Polki, film, video
KOMENTARZE (10)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/2 lata temu
Ale masz wyobraźnie :/ Ola dziwnym trafem w Twardowskim nie sepleni. W Mothernight i VOP też nie sepleniła, w starszych odcinkach Maćka też nie sepleni więc weź przeczyść sobie lepiej uszy. A o aparacie wspominała wielokrotnie na snapach i ma go od wakacji. Jest piękna ale wiadomo, że gusta są różne i może sie podobać lub nie, ale talentu odmówić jej nie można. Mega wokal i talent aktorski, do tego normalna i skromna. Wspaniała kobieta!
/2 lata temu
Taaa, seplenila juz duzo wczesniej, posluchajcie Mothernight. To ona chyba 10 lat ma ten aparat. Mnie nir przekonuje ani jako akotrka, ani jako wokalistka aczkolwiem trzeba przyznac - tak, jest piekna. Na swoj sposob, ale zgrabna i ładna twarz.
/2 lata temu
@a Ola ma aparat lingwalny stąd seplenienie, szczególnie w tym materiale, ponieważ wcześniej miała dokręcany :)
POKAŻ KOMENTARZE (7)