Teraz Polka! - Aleksandra Kasprzyk

Kobieta licznych talentów. Fotomodelka, wokalistka, a ostatnio aktorka. Wybuchowa mieszanka demonicznej urody i charyzmy oraz błyskotliwej inteligencji. Zresztą zobaczcie sami...
Anna Kowalczyk / 30.01.2017 05:58

Przed laty wokalistka kilku ciężko grających składów zachwycała głębokim głosem i sceniczną energią, ostatnio skradła show samemu Robertowi Więckiewiczowi jako diaboliczna Lucynka w obu częściach „Twadrowsky’ego”.

Szerszej publiczności znana głównie z internetu – jej profil na Facebooku śledzi prawie 50 tys. osób, a na Instagramie ponad 100 tysięcy. Występuje również gościnnie na kanale YouTube swojego męża Maćka Dąbrowskiego, ale konsekwentnie buduje własną markę Freakshowmishon.

Zachwyca mrocznymi stylizacjami – jako diablica, królowa, elfica, czy dowolna postać z baśniowych, tajemniczych światów jest równie wiarygodna i magnetyczna. Fascynuje i pociąga na równi mężczyzn i kobiety.  

Jej znakiem rozpoznawczym są tatuaże – starannie dobrane, przemyślane i tworzące spójną całość. Pokazuje jak potrafią być piękne, że bywają prawdziwą sztuką i niepowtarzalnym środkiem wyrazu, ale też, że są zabawą dla dorosłych, świadomych ludzi.

Nam pokazała się od strony, której na próżno szukać w internecie. Opowiedziała o swoim dzieciństwie na Śląsku, o swoich wspaniałych, wspierających rodzicach i nauczycielach, którzy od zawsze dostrzegali w niej talenty i pielęgnowali jej indywidualizm. O swoim macierzyństwie. O tym, jak to jest odstawać od bezpiecznej średniej. I o tym, że nawet za najczarniejszym wizerunkiem zawsze kryje się o wiele więcej.

Pracuje w luksusowym hotelu, wieczorem pomaga bezdomnym. Teraz Polka! Kasia Nicewicz

Tagi: Polki, film, video
KOMENTARZE (10)