Czego nie robić w stałym związku? fot. Adobe Stock

8 rzeczy, których nie wypada robić przy partnerze, nawet jeśli... jesteście bardzo długo razem

Zależy ci na udanym związku? To sprawdź, czego nie wolno robić przy chłopaku, narzeczonym, partnerze, czy mężu, nawet jeśli jesteście razem od wielu lat. I tego nie rób!
Czego nie robić w stałym związku? fot. Adobe Stock

Są takie rzeczy, których nie wypada robić w towarzystwie innych. Zwyczajnie w świecie jest to niesmaczne. Szczerze odpowiedz sobie na pytania: wysikałabyś się przy sąsiedzie? Puściłabyś bąka przy przyjaciółce? Siorbałabyś zupę przy dziadkach? Pewnie nie. A czy chciałabyś, żeby ktoś inny zrobił coś takiego przy tobie?

Oburzeni zaraz powiedzą, że partner to ktoś bliższy, bardziej intymny niż koleżanka i że jeśli jest się z kimś długo i naprawdę się tego kogoś kocha, to takie "drobiazgi" jak bekanie, czy puszczanie bąków nie powinny razić. Serio? Dla komfortu waszego związku oraz podkreślenia wzajemnego szacunku do partnera, lepiej pewne rzeczy zachować dla siebie. Tylko i wyłącznie dla siebie.

Korzystanie z toalety

Widok siusiającej ukochanej lub ukochanego? Hmm ... chyba nie! Niektóre intymne potrzeby fizjologiczne po prostu należy robić samodzielnie. Nawet dzieci w pewnym wieku zaczynają wstydzić się rodziców i korzystają z łazienki samodzielnie. "Łazienkowe czynności" nie należą do najbardziej seksi. Mogą za to skutecznie zrazić partner.

fot. project by Mariel Clayton

Wyciskanie pryszczy

Jeśli masz problemy z cerą, nie powinnaś demonstrować tego publicznie, a tym bardziej przy swoim partnerze. Wyciskanie krostek należy raczej do tych bardziej ohydnych czynności, których nie lubimy oglądać. Za nic w świecie nie powinniście wyciskać sobie pryszczy wzajemnie. Jeśli wyskoczy ci coś na plecach i samodzielnie nie jesteś w stanie zwalczyć tego problemu, nie proś o pomoc swojego faceta! Idź do kosmetyczki. Być może uchronisz dzięki temu swój związek.

Puszczanie gazów

Kobiety nie zawsze pachną tylko perfumami. Uwierz - twój facet o tym wie. Ale to nie usprawiedliwia puszczania bąków, gdy on siedzi obok. Wyobraź sobie, że przytuleni oglądacie razem film. Nagle ty puszczasz bąka, który wcale nie pachnie fiołkami. Myślisz, że twój facet byłby zadowolony? Pewnie nie. To działa w obie strony.

Opowiadanie historii rodem z WC

Twoje intymne historie rodem w łazienki nikogo nie obchodzą, więc lepiej zostaw je dla siebie. Nawet niby drobne opowiastki o sikaniu lub tzw. dwójeczce mogą wywołać obrzydzenie. Jeśli jesteście długo razem, to zapewne uprawiacie seks. Dla dobra waszej bliskości, powstrzymaj się od tego typu opowieści.

Używanie jego maszynki do golenia

To, że on ma super maszynkę do golenia nie oznacza, że możesz jej używać do golenia nóg czy pach! Przecież on dotyka tym swojej twarzy! Chciałabyś, żeby on korzystał z twojego depilatora lub szczoteczki do zębów. Nawet jeśli macie wspólny kubek i uwielbiasz karmić go swoją łyżeczką, to pewne sprzęt pozostawcie na wyłączność.

Opowiadanie o miesiączce

To, że masz okres, nie musi oznaczać, że cały świat musi tym żyć. Okej, miło, jeśli twój partner będzie ci współczuł, przytuli cię lub przyniesie kubek gorącej herbaty. Ale z drugiej strony nie musisz mu opowiadać o tym, jak wygląda miesiączka. A już na pewno nie zostawiaj z łazience podpasek lub tamponów.

Opowiadanie o byłych

Jeśli myślisz, że opowiadanie o byłych facetach spowoduje, że on będzie bardziej cię kochał, starał lub stanie się konstruktywnie zazdrosny, to się grubo mylisz. Twój partner zapewne wcale nie chce wysłuchiwać opowieści o twoich łóżkowych relacjach z kimś innym. Nie porównuj go do byłego. To chwyt poniżej pasa, który może być źle odebrany.

Zdradzanie sekretów

„Miałam nikomu nie mówić, ale powiem tylko tobie, w tajemnicy...” Zdradzanie sekretów koleżanki nie należy do najlepszych pomysłów. Jeśli to robisz, licz się z tym, że twój partner straci do ciebie zaufanie. Skoro nie umiesz zachować w tajemnicy sekretu przyjaciółki, to pewnie jego tajemnice też za chwilę wypaplasz. Miej to na uwadze, zanim po raz kolejny sprzedasz mu jakąś plotkę o swoich znajomych.

Więcej na temat relacji: