Dziewczyna z kotem fot. Instagram.com/adventuresofotitis

O tym, jak głuchy kotek bez uszu odmienił życie pewnej dziewczyny

W jaki sposób znaleźli siebie?
Joanna Mroczkowska / 19.04.2018 05:23
Dziewczyna z kotem fot. Instagram.com/adventuresofotitis

Molly Lichtenwalner cierpiała na silne zaburzenia lękowe spowodowane wypadkiem samochodowym. Nie mogła sobie sama poradzić z problemem. Wtedy ktoś poradził jej, by pomyślała o zakupie zwierzaka, które w przypadku takich przypadłości są bardzo pomocne.

Molly postanowiła adoptować, jakiegoś futrzanego przyjaciela. Gdy w schronisku zobaczyła białego kota bez uszu, od razu pomyślała, że są dla siebie stworzeni. Takim właśnie sposobem kotek o imieniu Otitis znalazł dom, którego tak potrzebował. Jego pierwsi właściciele pozbyli się go po tym, gdy zabieg usuwania cyst skończył się pozbawieniem kotka narządów słuchu i amputacją uszek.

fot. Instagram.com/adventuresofotitisot

Inspirująca historia 88-latki - Imprezować można w każdym wieku

Historia z happy endem

Całe szczęście historia skończyła się szczęśliwie! Otitis wyleczył swoją właścicielkę z zaburzeń lękowych, a w zamian otrzymał ogromne pokłady miłości. Molly Lichtenwalner założyła konto na Instagramie, na którym można śledzić, co nowego u niej i jej pupila.

Jak widać miłość nie zna granic. Każdy zasługuje na drugą szansę.

 

Mom doesn't need to get haircuts anymore, I got her covered 😹

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @adventuresofotitis

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11.09.2018 10:13
witam na forum
/16.11.2016 07:38
Szkoda, ze tak mało ludzi przejawia dobre i konsekwentne odruchy uczuciowe i opiekuńcze, w stosunku do Zwierząt. Jak można oddać podopiecznego, który nam zaufał, polubił, tylko dlatego, że nie ma uszek??!! Albo że choruje??? dzieciaki tez oddajecie kiedy im cos dolega?? Ile by peanów religijnych czy literackich na temat wyższości człowieka nad wszystkim (......), jest on największa pomyłką ewolucji, niszczy wszystko.