lidl fot. Materiały prasowe

Wyprzedaż w Lidlu 70% taniej od 14.04 – zobacz, co warto kupić!

Akcja zaczyna się w sobotę 14 kwietnia. Zobacz, jakie produkty i za ile możesz kupić.
/ 13.04.2018 13:08
lidl fot. Materiały prasowe

Popularne sieci sklepów i dyskontów prześcigają się w pomysłach, żeby zadowolić klientów. Tym razem Lidl ruszył z promocją, w której wiele artykułów gospodarstwa domowego przecenił nawet o 70 procent. Można znaleźć kilka prawdziwych perełek!  Zobacz, o co warto się bić :-)

Tańsze laptopy i roboty kuchenne! Sieć kontynuuje akcję "Piątek i sobota bez VAT"!

Na liście wyprzedażowych produktów na wstępie od razu uwagę przyciąga Smartfon GS160 z dwoma aparatami – 13 Mpx i 5 Mpx, który został przeceniony o 70% i kosztuje 119 złotych.
Można też małym kosztem uzupełnić braki w kuchennym sprzęcie i na przykład skompletować  profesjonalny zestaw do kawy – ekspres z młynkiem kupisz za 99 złotych, a elektryczny spieniacz do mleka za 49 zł. Parowar kosztuje 129 zł, a wielofunkcyjne urządzenie do gotowania 6 w 1 – gotuje, dusi, gotuje na parze, piecze, smaży, utrzymuje ciepło to koszt 149 zł.


fot: mat. prasowe

Przecenione są też kołdry – w zależności od rozmiaru kosztują od 47 do 77 zł. W dziale z zabawkami natomiast znajdziesz lalkę z akcesoriami za 19 zł, ale też ogromny domek dla lalek XXL za 149 zł.

Wyszukaliśmy też coś dla sportowych maniaków – ławka treningowa z ekspanderami w promocji do kupienia jedynie za 79,90 zł, a specjalna stacja treningowa z wiszącymi uchwytami za 125 zł.

Łącznie promocją objęte są 182 produkty. Jednak Lidl uprzedza, że dostępność niektórych artykułów, wzorów i kolorów jest ograniczona, więc warto się spieszyć.

Czytaj też:Oszuści podszywają się pod sieć Biedronka! Chcą wyłudzić dane z kont bankowychKupiłaś ten produkt w Lidlu? Natychmiast oddaj go do sklepu! Może wybuchnąć lub zapłonąć