Aukcje WOŚP fot. Materiały prasowe

Aukcje WOŚP 2018 - 13 najciekawszych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy

Tego jeszcze nie było! Zobaczcie, jakie niesamowite licytacje pojawiły się w tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Agata Bernaciak / 10.01.2018 13:11
Aukcje WOŚP fot. Materiały prasowe

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przygotowała nie lada atrakcje dla wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć fundację podczas licytacji charytatywnych 26. finału. Zastanawiacie się, w jakich niezwykłych aukcjach możecie wziąć udział? Specjalnie dla was przygotowałyśmy zestawienie najciekawszych z nich!

1. Prawo do nadania nazwy połączeniu kolejowemu

Czy to nie jest niesamowite? Wygrywając w tej aukcji zdobywasz możliwość nazwania w dowolny sposób połączenia kolejowego. Jego nazwa będzie pojawiać się we wszystkich rozkładach jazdy oraz w zapowiedziach elektronicznych na dworcach!

Aukcja WOŚP 2018 - prawo do nadania nazwy połączeniu kolejowemu

2. Fotografia: John Malkovich jako Lech Wałęsa

To niezwykłe dzieło zostało wystawione na aukcję przez dwutygodnik Viva!. Autorem fotografii jest Sandro Miller, który przedstawił Johna Malkovicha jako Lecha Wałęsę. Zdjęcie jest częścią projektu "Malkovich, Malkovich, Malkovich: w hołdzie mistrzom fotografii". Inspiracją są najsłynniejsze fotografie portretowe XX wieku, które miały wpływ na twórczość Millera.

Aukcja WOŚP 2018 - fotografia: John Malkovich jako Lech Wałęsa

3. Sesja okładkowa do „Mamo, To Ja” nr 6/2018

Chciałabyś, żeby twoje maleństwo zagościło na okładce kultowego magazynu parentingowego? Teraz masz na to szansę! Weź udział w licytacji i spraw swojemu dziecku najlepszą pamiątkę z okresu dzieciństwa!

Aukcja WOŚP 2018 - sesja okładkowa "Mamo to ja"

4. Spacer z Leszkiem Balcerowiczem

W tej licytacji masz szansę wygrać wyjątkowy spacer z byłym ministrem finansów - Leszkiem Balcerowiczem. Spacer obejmie trasę, którą każdego dnia pokonywał będąc jeszcze członkiem rządu - od ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie, przez siedzibę kancelarii Prezesa Rady Ministrów, po Szkołę Główną Handlową.

Aukcja WOŚP 2018 - spacer z Leszkiem Balcerowiczem

5. Fotel Andrzeja Wajdy

Fotel, który otrzymał jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów podczas wręczenia tytułu Honorowego Obywatela Miasta Gdańsk w marcu 2016 roku. Ręcznie rzeźbiony mebel prezentuje się naprawdę niezwykle!

Aukcja WOŚP 2018 - fotel Andrzeja Wajdy

6. Gitara Slasha z Guns N’ Roses od Szymona Chwalisza

Jedyna w swoim rodzaju gitara pomalowana przez Szymona Chwalisza i zaprojektowana przez samego Slasha, gitarzystę Guns N’ Roses!

Aukcja WOŚP 2018 - Gitara Slasha z Guns N’ Roses od Szymona Chwalisza

7. Metamorfoza z Poradnikiem Domowym

Jeśli chcesz odmienić swój look, nauczyć się malować i dobierać ubrania do swojego typu sylwetki, koniecznie weź udział w tej licytacji! Poza metamorfozą otrzymasz również profesjonalną sesję fotograficzną, która zostanie opublikowana na łamach "Poradnika Domowego".

Aukcja WOŚP 2018 - Metamorfoza z Poradnikiem Domowym

9. Specjalne wydanie "Przyjaciółki" tylko dla Ciebie

W tym roku, z okazji 70-lecia Przyjaciółki ukaże się wyjątkowe urodzinowe wydanie. Będzie to numer 4/2018. Ale uwaga! Poza całym dostępnym w sprzedaży nakładem pojawi się też jeden szczególny egzemplarz, dedykowany osobie, która wygra go na tej aukcji!

Aukcja WOŚP 2018 - Specjalne wydanie "Przyjaciółki" tylko dla Ciebie

10. Ekskluzywny seans w Multikinie w gronie przyjaciół

W tej licytacji masz szansę wygrać wyjątkowy seans, który zostanie zorganizowany tylko i wyłącznie dla ciebie i grupy twoich przyjaciół! Czy można chcieć czegoś więcej? <3

Aukcja WOŚP 2018 - Specjalne wydanie "Przyjaciółki" tylko dla Ciebie

11. Komplet wizytowy od Pierwszej Damy

W tym roku Pierwsza Dama Agata Kornhauser Duda wystawia na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 3-częściowy komplet wizytowy, który miała na sobie podczas spotkania z Melanią Trump. Komplet w kolorze fuksji został zaprojektowany przez polską markę Potis i Verso.

Aukcja WOŚP 2018 - Komplet wizytowy od Pierwszej Damy

12. Gessler i Biedroń ugotują Wam kolację

Czy ten duet nie brzmi doskonale? Koniecznie weźcie udział w tej licytacji!

Aukcja WOŚP 2018 - Gessler i Biedroń ugotują Wam kolację

13. Współprowadzenie Poranka w Radiu ESKA

Przekonaj się, jak naprawde wygląda radio od środka! W tej licytacji możesz wygrać możliwość poprowadzenia „Morning Show” jednej z najpopularniejszych stacji radiowych w naszym kraju!

Aukcja WOŚP 2018 - Współprowadzenie Poranka w Radiu ESKA

źródło zdjęć: aukcje.wosp.org.pl