POLECAMY

Wiemy, kto poprowadzi „Top Model Plus Size”. Poznajecie tę panią?

Ten wybór to duże zaskoczenie!
Wiemy, kto poprowadzi „Top Model Plus Size”. Poznajecie tę panią? fot. Ewa Zakrzewska Instagram

170 cm wzrostu, 125 cm w biuście, 100 cm w talii i 127 cm w biodrach. Takie wymiary ma Ewa Zakrzewska, która poprowadzi program "Top Model Plus Size". Wiecie, kim jest ta dziewczyna?

Top Model Plus Size - kto poprowadzi?

Dominika Gwit? Ela Romanowska? Nie, Ewa Zakrzewska poprowadzi show Polsatu, które z zasady ma być konkurencyjne dla "Top Model" TVN-u. Tym, którym to nazwisko niewiele mówi, przypominamy: Zakrzewska trzy lata temu próbowała swoich w programie "Hell's Kitchen". Kiedy Wojciech Modest Amaro wyrzucał ją z programu stwierdził, że nie miała aspiracji kulinarnych, a po prostu parcie na szkło. Polsat przypomniał sobie o celebrytce i zaproponował jej współpracę.

Warunki uczestnictwa w Top Model Plus Size

"Top Model Plus Size" już niebawem

W programie nie zabraknie znanych nazwisk - m.in. wsparcie uczestniczkom mają okazać polskie gwiazdy plus size (Romanowska, Gwit), a jednym z jurorów jest sam Zygmunt Chajzer. Wcześniej stacja deklarowała, że program o modelkach XXL odbędzie się bez prowadzącego. Nie wiedzieć czemu, Polsat postawił na gospodynię bez doświadczenia dziennikarskiego. Czy stawiają na autentyczność i nowe twarze czy wynika to z oszczędności?

 

Tourist 😊 #tourist #celebratemysize #pmmlovemybody #bodypositive

Post udostępniony przez Ewa Zakrzewska (@ewokracja)

Jak zgłosić się do Top Model Plus Size

Polsat szuka kobiet od 18 do 28 lat. Warunkiem jest noszenie rozmiaru nie mniejszego niż 42 i minimum 170 cm wzrostu. Uczestniczki show biorą udział w różnego rodzaju konkurencjach i są eliminowane.

Dziewczyny tyją i chwalą się tym na Instagramie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)