kobiety fot. Fotolia

Take me out – Polsat wyemituje nowy program randkowy

Będziecie oglądać?
Marta Słupska / 06.12.2017 15:33
kobiety fot. Fotolia

„Ranka w ciemno”, „Zakazana kamera”, „Pierwsza randka”… polska telewizja emitowała już wiele typowo randkowych programów, jednak dopiero ten najnowszy, który ma pokazać Polsat, budzi tak wiele emocji. Niestety, nie są to emocje pozytywne.

Jeden pan i 30 pań

Telewizja Polsat zamierza wyemitować polską wersję programu randkowego „Take me out”. Jego formuła jest nietypowa z dwóch powodów, które zresztą powodują oburzenie wielu osób: po pierwsze, w programie to zawsze do mężczyzny należy ostatnie słowo, a po drugie – do każdego pana przypisywanych jest aż… 30 kandydatek. Jednak spokojnie, każda z nich ma prawo zrezygnować, jeśli uzna, że dany mężczyzna jej nie odpowiada.

Na czym dokładnie polega program? Uczestnik będzie miał szansę umówienia się na randkę z jedną z 30 kobiet. Jego zadaniem będzie przekonanie ich do siebie. Każda z uczestniczek, której mężczyzna się nie spodoba, będzie mogła zapalić światło i tym samym zrezygnować z dalszej „walki” o jego względy. Decydująca jest trzecia runda programu: jeśli na końcu pozostaną więcej niż dwie panie, uczestnik będzie musiał zadać im kluczowe pytanie, a po wysłuchaniu odpowiedzi wybrać jedną panią i udać się z nią na romantyczną kolację.

Program jest znany m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych i na Filipinach. Telewizja Polsat jest obecnie na etapie poszukiwania samotnych osób, które będą chciały w nim wystąpić (zarówno kobiet, jak i mężczyzn). Jesteśmy ciekawe, jak ostatecznie będzie wyglądać jego polska wersja. Będziecie oglądać? Uważacie, że faktycznie pomysł na takie show jest oburzający?

Kiedy on ci się oświadczy? Analitycy sprawdzili w jakim miesiącu jest najwięcej zaręczyn