Niesamowita metamorfoza 27-latki. W rok schudła 92 kilogramy. Jak to zrobiła?

Simone Anderson ważyła 169 kilogramów, teraz mniej niż 80. Zobacz jej spektakularną przemianę!


„Swoją drogę do celu nazwałam podróżą. Celowo. To było ważne dla mnie. Wiedziałam, że osiągnięcie, tego, co sobie wyznaczyłam, zajmie dużo czasu i będzie wymagało ciężkiej pracy, determinacji, potu i łez. Patrzenie na to, jak na podróż i dostrzeganie małych osiągnięć po drodze, uczyniło mój cel możliwym do osiągnięcia i przyczyniło się do mojego sukcesu” – pisze Simone Anderson na swoim blogu.

Jak wyglądała w bikini kiedyś i dziś – na następnym zdjęciu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 miesięcy temu
"Niesamowita przemiana"... bylaby niesamowita gdyby osiagnela to sama a tu ... operacja zmniejszenia zoladka, operacja usuwajaca nadmiar skory... co w tym zatem niesamowitego? Nie od dzis wiadomo, ze operacje potrafia zdzialac cuda. Nastepny artykul proponuje zrobic o niesamowitych przemianach gwiazd, bedziemy piać z zachwytu nad umiejetnoscia lekarzy przeprowadzajacych operacje plastyczne. Niesamowite!
/8 miesięcy temu
Własnie takie strony jak zbijamywagę żerują na naiwności i sprzedają specyfiki niewiadomego pochodzenia wmawiając że to przełom wymyślony rzekomo przez wybitnych naukowców lub lekarzy którzy tak naprawdę nie istnieją ,te wszystkie nazwiska są zmyślone .Firmy te ulokowane są w Panamie ,Kolumbii ,Seszelach ,Gibraltarze dlatego mogą oszukiwać gdyż Polskie prawo tam nie sięga .Ostatnio zmarła nastolatka zażywająca tabletki na odchudzanie kupione pokątnie w internecie zamiast składników zbijających wagę była tam trutka na szczury . NIE KUPUJCIE NICZEGO W INTERNECIE
/8 miesięcy temu
Czasem wystarcza proste sposoby:) Na przykład ze zbijamywage.pl :)