Studentka ma w talii zaledwie 34 cm fot. Adobe Stock

Studentka chwali się w sieci talią o obwodzie zaledwie 34 cm. Fani zarzucają jej oszustwo

Birmańska studentka Su Moh Naing na Instagramie pokazuje zdjęcia, które eksponują jej wąską talię. Przekonuje, że w pasie ma zaledwie 34 cm!
/ 03.08.2020 13:18
Studentka ma w talii zaledwie 34 cm fot. Adobe Stock

Talia osy uznawana jest za jeden z najbardziej seksownych elementów kobiecej figury. Od lat staramy się ją zwęzić za wszelką cenę, stosując diety, treningi i odpowiednią bieliznę.  Według statystyk zebranych przez markę Bluebella, średni obwód talii wynosi 86 cm, czyli znacznie więcej niż pożądany „ideał”. 

Studentka chwali się talią o obwodzie 34 cm 

Do tych statystyk na pewno nie można odnieść sytuacji studentki z Birmy Su Moh Naing. Młoda kobieta w mediach społecznościowych chwali się zdjęciami, na których eksponuje ekstremalnie wąską talię. Su Moh przekonuje, że w pasie ma zaledwie 13,7 cali, czyli ok. 34,7 cm.

To niewiele więcej od światowej rekordzistki Ethel Granger, która zapisała się w Księdze Rekordów Guinessa jako właścicielka talii o obwodzie zaledwie 13 cali, czyli 33 cm. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Su Moh Moh Naing (@sumohnaing)

Mimo tego, że profil birmańskiej studentki na Instagramie zyskuje coraz więcej fanów, część z nich zarzuca Su Moh, że jej wąska talia to wynik manipulacji zdjęciami w programach graficznych. By obalić te pogłoski, kobieta nagrała video, którym potwierdziła,  że jej obwód pasa faktycznie jest tak mały, jak na fotografii. Studentka przyznała również, że czuje się zdrowo, a jej talia to efekt genów i odpowiednich ćwiczeń. 

Jestem w świetnej kondycji, zdrowo się odżywiam, więc nie ma powodu do zmartwień. Nie uważam, że jest coś złego w tym, jak wyglądam - powiedziała Su Moh na Instagramie 

Niestety, żadna komisja zajmująca się rekordowymi i niezwykłymi cechami ludzkiego wyglądu nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, że talia studentki jest tak wąska, jak ona sama twierdzi. Na ten moment możemy ją podziwiać wyłącznie w mediach społecznościowych. 

Może cię też zainteresować:
Rossmann wyprzedaje szampony, które działają lepiej niż zabiegi nawilżające u fryzjera za 300 zł
„Iced mocha” to najseksowniejsza koloryzacja na lato 2020. Wygląda nieziemsko!
Farbowanie włosów bibułą krok po kroku - jak to zrobić?