POLECAMY

To najsłodsze zdjęcia jakie dzisiaj zobaczysz! Ten rudy kot myśli, że jest owcą

Nic nas tak nie rozczula jak międzygatunkowa przyjaźń.
To najsłodsze zdjęcia jakie dzisiaj zobaczysz! Ten rudy kot myśli, że jest owcą

W świecie zwierząt zdarzały się już różne przyjaźnie. Najczęściej to jednak najmilej do wszystkich nastawiony pies, potrafił zaakceptować odmienność innych gatunków - kaczki, sowy, dzika, lwa, tygrysa i podzielić się z nim swoim posłaniem czy miską. Ale żeby tak samolubny kot, który wiecznie chodzi własnymi ścieżkami i, umówmy się, nie ma najlepszego charakteru, był skory do nawiązywania znajomości z innymi zwierzętami?! To się nie zdarza często, wiem z własnych, wnikliwych obserwacji.

Jakie naprawdę są koty? Sama sprawdziłam...

Rudy Steve to chyba najpopularniejszy kot w Nowej Zelandii. Jego właścicielka, farmerka Amanda Whitlock zauważyła, że Steve spędza coraz więcej czasu na dworze, wśród stada owiec. Z czasem okazało się, że zwierzak świetnie czuje się w ich towarzystwie, a nawet jest ich... nieformalnym przywódcą. A więc wszystko jasne! To kot łaskawie zezwolił, aby owce mogły spędzać czas obok niego, a nie odwrotnie! Zdjęcia są przeurocze. Zobaczcie sami!

Ps. A tak przy okazji. Moja redakcyjna koleżanka Weronika, znalazła bezpłatny kurs pasterski. A może by tak rzucić wszystko i.... oglądać z bliska takie słodkie widoki? Brzmi jak dobry plan na przyszłość.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)