POLECAMY

Kupiłaś TO w Rossmannie? Grozi ci salmonella! Sklep prosi o zwrot tego konkretnego produktu

O co chodzi?
Marta Słupska / 9 miesięcy temu
Kupiłaś TO w Rossmannie? Grozi ci salmonella! Sklep prosi o zwrot tego konkretnego produktu fot. materiały prasowe

Z oświadczenia Rossmann wynika, że groźne bakterie wykryto w jednej ze sprzedawanych w sieci sklepów czekolad. Warto sprawdzić, czy mamy ją w domu.

Zwróć czekoladę

Rossmann wydał oświadczenie, w którym nawołuje do oddawania zakupionej w sklepie białej czekolady z jagodami firmy Das Exquisite. Powód? Wykryto w niej salmonellę – bakterie powodujące zatrucie pokarmowe. Nieprawidłowości wykryto podczas kontroli wewnętrznej jednej z partii produktu.

Felerną czekoladę można zawracać do dowolnej Drogerii Rossmann na terenie całej Polski. Dostaniemy za nią zwrot pieniędzy.

Podczas kontroli wewnętrznej w jednej z partii produktu Das Exquisite Czekolada biała z jagodami (EAN: 4305615367347) wykryto Salmonellę. Kwestionowana partia nr 20190324 z datą ważności do 24.03.2019 nie została wprowadzona do obrotu na terenie Polski. Pomimo tego, w trosce o Naszych Klientów podjęliśmy decyzję o całkowitym wycofaniu produktu niezależnie od numeru partii. Prosimy o zwracanie wskazanego produktu do dowolnej Drogerii Rossmann na terenie całej Polski, gdzie otrzymają Państwo zwrot kosztów zakupu
– napisano w komunikacie.

Rossmann wypuścił promocję w Black Friday, ale mocno się przeliczył. Rozwścieczeni klienci składają skargi: „Zwykłe złodziejstwo!”
Wystarczy jedna promocja, a Polacy stracili rozum w Rossmannie. Tylko geniusz mógł wpaść na taki pomysł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)