Allegro screen Youtube

Reklama Allegro na Święta 2017

Nam podoba się jeszcze bardziej!
Małgorzata Machnicka / 20.11.2017 11:48
Allegro screen Youtube

Pamiętacie poprzednią świąteczną kampanię Allegro? W zeszłorocznym spocie "Czego szukasz w Święta" bohaterem był starszy, samotny pan, który uczył się języka angielskiego, by w święta Bożego Narodzenia odwiedzić swoją anglojęzyczną rodzinę. Zeszłoroczny film z sympatycznym dziadkiem był hitem - nawet ludzie Allegro nie spodziewali się takiego sukcesu.

Zobaczcie, jak wyglądała zeszłoroczna kampania Allegro!

W najnowszym spocie pt. "Talizman", głównym bohaterem jest chłopiec, Marcel, zafascynowany kulturą i światem Indian. W prezencie od rodziców dostaje amulet, który według malca ma magiczną moc. W jednej ze scen chłopiec pomaga koledze gnębionemu przez starszych uczniów, przez co sam pakuje się w tarapaty. Tym razem to Marcel potrzebuje pomocy. Na ratunek przychodzi bezdomny mężczyzna. 

Najnowszy spot Allegro chwyta za serce i wzrusza jeszcze bardziej niż poprzedni. Zwłaszcza, gdy uświadomimy sobie, że dobro wraca, a świat nie jest taki okrutny jak myślimy.

Bez rodziny i znajomych... Zostawiła wszystko i żyje tylko z mężem!


Cała kampania prowadzona jest we współpracy ze "Szlachetną Paczką". Tegoroczny spot został wyreżyserowany przez Jespera Ericstama, a na etapie produkcji nad filmem pracowało aż 160 osób!