POLECAMY

Ruszyły testy przycisku "nie lubię" na Facebooku!

Masz możliwość użycia tej funkcjonalności?
Ruszyły testy przycisku "nie lubię" na Facebooku! fot. Fotolia
Od dawna głośno robi się wokół przycisku "nie lubię" na Facebooku. I chociaż największy serwis społecznościowy początkowo nie chciał wprowadzać tej funkcjonalności w obawie przed hejterami, to najwidoczniej Zuckerberg musiał zmienić zdanie, bo przycisk ostatecznie się pojawi. Ale w zupełnie innej formie, niż moglibyśmy się spodziewać.

Co dzieje się z kontem na Facebooku, gdy jego właściciel umrze?

Testy przycisku "nie lubię"

Testy już się zaczęły. Dostęp do nich mają tylko losowo wybrani użytkownicy. Maja ocenić funkcjonalność oraz jakość korzystania z nowego przycisku.
 
Gdzie pojawi się przycisk "nie lubię"?
Przycisk, pomimo oczekiwań, wcale nie pojawi się obok przycisku "lubię to" czy innych emotikonek, które już teraz dostępne są na Facebooku. Ma być dostępny jedynie w Messengerze, aby urozmaicić dyskusji na czacie. Takie rozwiazanie ograniczy też hejt, który mógłby się pojawić po wprowadzeniu przycisku "nie lubię" obok kciuka w górę.

Zawsze testujemy nowe sposoby, dzięki którym Messenger stałby się bardziej zabawny i wciągający. Ten mały test ma umożliwić ludziom dzielenie się emoji, które najlepiej przedstawia ich uczucia.
- stanowisko Facebooka

Szukasz swojej drugiej połowy? Skorzystaj z nowej funkcji na Facebooku!

Te informacje lepiej usuń z Facebooka. Dla własnego dobra i bezpieczeństwa

Tagi: facebook
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)