POLECAMY

Oto 8 zasad, które pozwalają zachować urodę bez wydawania majątku!

Jeśli myślisz, że aby być piękną i wyglądać młodo, musisz wydawać masę pieniędzy na drogie zabiegi i kosmetyki, to jesteś w błędzie. Wystarczy, że będziesz stosowała się do kilku ważnych zasad.
Marta Słupska / 10 miesięcy temu

W świecie, w którym kolorowe magazyny kuszą nas reklamami drogich kosmetyków, na co drugim billboardzie czytamy, że aby wyglądać pięknie, musimy zainwestować w kosztowne zabiegi, a w telewizji wciąż powstają programy, według których piękne i zadbane kobiety to tylko te, które nie ukończyły 30. lub 40. roku życia, paniom trudno jest zachować zdrowy rozsądek i racjonalnie ocenić, czy faktycznie potrzebują wydawać majątek, by wyglądać dobrze.  

Nasza odpowiedź brzmi „nie” – tak naprawdę drobne zmiany wprowadzone w życie pomogą nam dużo bardziej w zachowaniu młodości i ładnego wyglądu niż najdroższy krem czy seria zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych w renomowanym salonie.

Jeśli chcecie wiedzieć, jakie to zmiany i które zasady odejmą nam w przyszłości lat, zapraszamy do naszej galerii.

Domowe zabiegi na włosy. 4 efekty, jakie osiągniesz bez kuracji u fryzjera

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 miesiące temu
Niestety zniszczonej skóry na dłoniach nie ukryje wspaniała figura ani wyrafinowany makijaż ,dlatego bardzo dbam o swoje dłonie, szczególnie chronię je przed chemią domową .Zawsze sprzątam w specjalnych rękawiczkach gumowych
/10 miesięcy temu
9 powinna brzmieć - koniecznie pozbądź się trądziku, raz na zawsze np. jakpozbycsiepryszczy.pl/produkty/masz-tradzik-oto-skuteczne-rozwiazanie/