mężczyzna fot. Fotolia

Portret pamięciowy gwałciciela – Pyskowice

Ma około 30 lat, jest wysportowany i mierzy mniej więcej 180 cm wzrostu.
Marta Słupska / 14.08.2018 16:35
mężczyzna fot. Fotolia

UWAGA - materiał został opublikowany w 2017 roku i należy go traktować jako archiwalny.

Policja ma nadzieję, że portret pamięciowy pomoże schwytać gwałciciela.

Poszukiwany z Pyskowic

Śląska policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który napadł i zgwałcił młodą kobietę. 30-latka biegała wieczorem 19 marca w parku. W pewnym momencie dwaj mężczyźni zapytali ją o godzinę. Kobieta odpowiedziała, odbiegła kawałek i poczuła uderzenie w głowę. Do gwałtu doszło koło godziny 21.00 w parku miejskim w Pyskowicach u zbiegu ulicy Powstańców Śląskich i drogi wojewódzkiej 94.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca jest mieszkańcem Pyskowic, ma około 30 lat, 180 cm wzrostu, pełną, okrągłą twarz bez zarostu i jasne oczy. Jest dobrze zbudowany i wysportowany. W chwili zdarzenia miał na sobie ciemne dresowe spodnie i granatową pikowaną kurtkę zapisaną na zamek.

Kobieta, broniąc się, podrapała mu twarz, może mieć więc widoczne zadrapania.

Sprawcy przed gwałtem towarzyszył inny mężczyzna – miał on być zaniedbany, w podobnym wieku, około 185 cm wzrostu, zaczesane do przodu włosy i szczupłą budowę ciała. Był ubrany w ciemnoniebieskie jeansy, granatową kurtkę z białym znaczkiem „Adidas” z przodu i białą bluzę z kapturem.

Policja prosi o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje o podejrzanych bądź o samym zdarzeniu.

Magdalenie Żuk podano "narkotyk zombie"?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/20.08.2018 07:58
Jan- Ty umysłowy imbecylu, Twoja matka pewnie tez dała jakiemuś półmôzgowi , stąd się wziąłeś Ty i Twoje komentarze!!!
/18.08.2018 22:17
Znając życie sama mu dała. A że jej się przestał biedny chłopak podobać to teraz chcę żeby go ukarano za nic. To tę kobietę do więzienia.
/13.08.2018 23:54
Pełna informacja w tej sprawie: WYJAŚNIONO MARCOWĄ SPRAWĘ ZGWAŁCENIA W PYSKOWICKIM PARKU Dodano: 15.11.2017 Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach wyjaśnił sprawę doprowadzenia przemocą do obcowania płciowego młodą kobietę przez nieustalonego mężczyznę. Do zdarzenia doszło 19 marca br. ok. godz. 21.00 w Parku Miejskim w Pyskowicach, u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i DW 94. W wyniku pracy operacyjnej detektywów z Wydziału Kryminalnego KMP ustalono i zatrzymano 37-letniego mieszkańca Gliwic. W związku z powyższym zaistniała konieczność usunięcia komunikatu z portretem pamięciowym podejrzanego. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty.
POKAŻ KOMENTARZE (12)