Położna podzieliła się wspomnieniem niespotykanej sytuacji z porodówki fot. Adobe Stock

Żona i kochanka mężczyzny rodziły jego dzieci w tym samym czasie. Położna pokazała nagranie z ich spotkania

Położna opublikowała krótkie nagranie, w którym słychać, jak na sali porodowej krzyczą na siebie żona i kochanka jednego z mężczyzn. Kobieta nie wiedziała, jak się zachować.
/ 28.07.2020 13:17
Położna podzieliła się wspomnieniem niespotykanej sytuacji z porodówki fot. Adobe Stock

Do sytuacji rodem z najlepszych brazylijskich telenoweli doszło w jednym ze szpitali w USA. W serwisie Reddit pojawiło się nagranie, które udostępniono już 83 tys. razy, a skomentowało je 4 tys. internautów. Położna, która je opublikowała nagrała krzyki kobiety, która dowiedziała się o zdradzie męża w momencie własnego porodu. W jaki sposób? 

Żona spotkała kochankę męża na sali porodowej

Okazało się, że kochanka mężczyzny zaszła z nim w ciążę w tym samym momencie, co jego żona i obie kobiety rodząc trafiły, do tego samego szpitala, a nawet tej samej sali porodowej. Awantura rozpętała się szybko, a położna, która szybko wyszła z sali, nie wiedziała do końca, jak się zachować.  

Guy gets his wife and mistress pregnant at the same time from r/trashy

Na nagraniu słychać wyraźnie, że zdradzona kobieta przeklina swojego niewiernego męża i jego kochankę. Oni nie pozostali jej dłużni i doszło między nimi do naprawdę ostrej wymiany zdań. Niestety nagranie nie ujawniło, jak zakończył się konflikt. Możemy się jednak domyśleć, że przynajmniej jednym rozwodem. 

Położna nie ukrywała, że sytuacja była dla niej niekomfortowa i naprawdę przeraziła ją. Wiele osób przyznało w komentarzach, że sami nie wiedzieliby, jak się zachować i w jaki sposób profesjonalnie podejść do sprawy. 

Dla wielu internautów sytuacja przypomina wręcz scenę z komediowego serialu, lub filmu „Pani Doubtfire”, gdzie mężczyzna przebrany za nianię musiał lawirować między dwoma spotkaniami w tym samym czasie. 

Źródło: Reddit.com

Może cię zainteresować: 
Piwo bezalkoholowe w ciąży stwarza niebezpieczeństwo dla płodu
Ciąża skraca życie kobiety. Eksperci podali konkretną liczbę lat, które odbiera oczekiwanie na dziecko
Opalanie w ciąży - czy w ciąży można się opalać lub korzystać z solarium

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)