Policja poszukuje mężczyzny, który molestował w windzie dziewczynkę! Rozpoznajesz go?

Szuka go już całe osiedle w Katowicach.
Policja poszukuje mężczyzny, który molestował w windzie dziewczynkę! Rozpoznajesz go? fot. Śląska Policja

Co takiego zrobił?

Pedofil w windzie

Do zdarzenia doszło w piątek 2 czerwca na jednym z osiedli w Katowicach – Bogucicach. Policja nie podaje, co się dokładnie wydarzyło – wiadomo jednak, że mężczyzna jest podejrzewany o doprowadzenie w windzie 10-letniej dziewczynki do poddania się czemuś, co określa się jako „inna czynność seksualna”. Dziecko opowiedziało o tym, co się stało, rodzicom, a ci zawiadomili policję.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP Katowice pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice-Wschód.

fot. śląska policja

Mężczyzna wszedł do klatki schodowej za 10-letnią dziewczynką, a następnie do windy, gdzie doprowadził małoletnią do poddania się innej czynności seksualnej. Wizerunek mężczyzny został nagrany przez kamery monitoringu
– powiedziała kom. Aneta Orman, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. 

Policja udostępniła zdjęcia z monitoringu, na którym widać podejrzanego mężczyznę. Jeśli ktokolwiek go rozpoznaje lub ma na jego temat jakieś informacje, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem tel. 32 200 2000 (w godz. 8 -15) lub całodobowo (tel. 32 200 2555 lub 997). Zgłoszenie można przekazać anonimowo.

Jeśli mężczyzna trafi w ręce policji i jego wina zostanie udowodniona, może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

fot. śląska policja

Sąd skazał go na śmierć, miał być odłączony od aparatury. Chłopiec jednak otworzył oczy, a decyzję przełożono

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)