Pole dance fot. Adobe Stock

Pokaz tańca na rurze dla przedszkolaków skończył się zwolnieniem dyrektorki placówki

Podczas uroczystego apelu inaugurującego nowy rok w przedszkolu wystąpiła kobieta tańcząca na rurze. Nagrania z pokazu szybko stały się viralem. Oburzeni rodzice i lokalne biuro edukacji domagali się dymisji dyrektorki placówki. Właśnie została zwolniona.
Magdalena Bury / 06.09.2018 13:48
Pole dance fot. Adobe Stock

Erotyczny taniec na rurze

Profesjonalny pokaz tańca na rurze zaprezentowano w Shenzen w południowych Chinach. „Kto pomyślał, że jest to dobry pomysł?” - zapytał na Twitterze Michael Standaert - amerykański pisarz, którego dzieci są wychowankami przedszkola w Shenzen.

Mężczyzna opublikował nagrania z apelu w sieci, komentując je: „Chcemy zabrać dzieci z tego miejsca. Domagamy się zwrotu czesnego!”. Wideo szybko stało się bardzo popularne w chińskich mediach społecznościowych.

Przedszkole niemal natychmiast wydało oficjalne przeprosiny skierowane do rodziców. „Nie zastanowiliśmy się nad programem uroczystości” - pisali w oświadczeniu.

Naszym celem było przekazanie przedszkolakom wiedzy o różnych rodzajach tańca. Dzieci nie myślą w takich kategoriach jak dorośli. Uważają tylko, że ta kobieta niesamowicie kręci się na rurze
- mówiła w rozmowie z chińskimi mediami Lai Rong, dyrektorka przedszkola.

Koniec kariery dyrektorki?

Sytuacją zajęło się biuro edukacji w dystrykcie Bao w Shenzen, które domagało się dymisji dyrektorki Lai Rong. Jak donosi portal „Global Times”, kobieta została zwolniona ze swojego stanowiska.

Moja kariera w edukacji legła w gruzach przez kilka minut pokazu tańca na rurze. Internet jest zbyt potężny
- dodała Lai Rong.

Zobacz także:Szarpała dzieci i krzyczała na nie. „Masz pecha, że to ja cię dziś usypiam”Przedszkolanki wydepilowały brwi 2-letnim dzieciom. Co na to rodzice?