POLECAMY

Pogoda na majówkę - sprawdź, zanim zaplanujesz urlop

Sprawdź, co mówią prognozy!
Pogoda na majówkę - sprawdź, zanim zaplanujesz urlop fot. Fotolia

Planujesz wypad na wieś? A może chcesz zwiedzić jakieś miasto? W każdym wypadku warto sprawdzić prognozę pogody - od tego często zależy, gdzie finalnie spędzamy urlop.

5 najlepszych miejsc na wakacje w greckim stylu

Marzec i kwiecień 2017 naprzemiennie dostarczały nam albo słonecznych wrażeń, albo deszczowej słoty. Maj to miesiąc, który zdecydowanie bardziej rozpieszcza nas promieniami słońca i wyższymi temperaturami. Czy będzie tak również w tym roku? Sprawdź prognozy pogody na majówkę 2017!

W sieci pojawiły się już pierwsze prognozy pogody na maj, które traktujemy całkiem serio: nie daj się zaskoczyć pogodzie i sprawdź jaka jest prognoza na nadchodzący miesiąc! Gdzie warto wybrać się na urlop w maju?

Województwo mazowieckie - pogoda na majówkę

W Warszawie nie możemy liczyć na dni pełne słońca. Początek maja uraczy nas pogodą na poziomie 14-17 stopni Celsjusza. Nie zabraknie wiosennych burz, ale i słonecznych dni - te niestety nadejdą dopiero po 4 maja.

Pomorze i północ Polski - pogoda na majówkę

Jeśli wybierasz się nad morze na czas majówki, przygotuj się na kiepską aurę. Słońce od czas do czasu wyjrzy zza chmur, ale nie zapewni wysokich temperatur. Początek maja na północy Polski będzie umiarkowany, raczej chłodny - temperatury będą oscylować wokół 13 stopni Celsjusza.

Kraków i południe Polski - pogoda na majówkę

Pogoda w województwach południowych również zagra nam na nosie. To będzie typowa aura w kratkę jak z filmu Bollywood: czasem słońce, czasem deszcz. Temperatury będą oscylować wokół 14 stopni i z pewnością urlopowicze i mieszkańcy Południa uświadczą przelotnych opadów deszczu.

Jak dobrze znasz europejskie stolice?

Źródło: accuweather.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Planowałam gdzieś pojechać na ten majowy weekend, ale się okazało, że jednak nie ma wolnego wtorku 2 maja, więc nigdzie mocno mi się nie opłaca jechać, a i tak ma padać deszcz to się nie opłaca. W niedzielę jadę do Leszna polatać w tunelu aerodynamicznym, bo mają akurat fajną ofertę. Trzeciego odpalimy grilla z przyjaciółmi i weekend minie.