meżczyzna w kajdankach fot. Fotolia

Onkolog z Gdańska molestował co najmniej kilkadziesiąt pacjentek

Miał pomagać kobietom chorym na raka. Obciążające zeznania złożyło kilkaset kobiet! Chirurg onkolog po zatrzymaniu przez policję trafił do szpitala z bólami w klatce piersiowej. Usłyszał już 31 zarzutów.
/ 08.02.2017 10:16
meżczyzna w kajdankach fot. Fotolia

Marek Ł. został zatrzymany w poniedziałek około szóstej rano. Był zaskoczony, ale nie stawiał oporu. 65-latek jest podejrzewany o molestowanie co najmniej kilkudziesięciu pacjentek!

Gwałt i molestowanie mogą się przytrafić dosłownie każdemu! Jak się bronić?

Śledztwo wszczęto po zgłoszeniu się jednej z pokrzywdzonych na policję. Kobieta po wizycie lekarskiej w prywatnej przychodni w Gdańsku poszła prosto na komisariat. Na tę chwilę przesłuchano już blisko 2 tys. kobiet. Wiadomo, że wiele z nich mogło paść ofiarami lekarza.

Kilkadziesiąt padło ofiarami molestowania zarówno podczas samych wizyt u lekarza w jego prywatnym gabinecie, jak i badań. Domniemane ofiary Marka Ł. zostały przesłuchane w obecności biegłego psychologa, który potwierdził wiarygodność zeznań. 

Niestety wśród ofiar są także nastolatki. Co najmniej jedna z pokrzywdzonych nie skończyła jeszcze 15 lat. Chirurg usłyszał w sumie 31 zarzutów. Sprawa jest rozwojowa.

Polecamy: Umierał w rowie trzy dni na oczach ludzi. "To tylko pies, niech zdycha". Wstrząsająca historia ludzkiej znieczulicy...