Olga Frycz fot. ONS.pl

Olga Frycz zmieniła się nie do poznania. Została blondynką

Olga Frycz na swoim instagramowych profilu dodała relację z wizyty u fryzjera. Co za metamorfoza!
Małgorzata Machnicka / 07.11.2020 16:20
Olga Frycz fot. ONS.pl

Olga Frycz, aktorka znana z serialu „Miłość nad rozlewskiem" i „M jak Miłość", a także jedna z najbardziej popularnych parentingowych blogerek zmieniła fryzurę. Swój szary, mysi kolor włosów zamieniła na jasny, świetlisty blond. Efektami metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie. 

Olga Frycz została blondynką

Olga Frycz jest miłośniczką naturalnego wyglądu. Na jej Instagramie próżno szukać fotek w pełnym makijażu, idealnie wystylizowaną fryzurą, tych poddanych upiększającym filtrom lub tych przerabianych w programach do obróbki zdjęć.

Aktorka najczęściej pokazuje się w wygodnych, nie krępujących ruchów ubraniach, z luźno związanymi w koczek włosami i zupełnie bez make upu (dzięki czemu możemy podziwiać jej piękne piegi).

Tym razem podczas wizyty u fryzjera, poza nowym cięciem Olga Frycz postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na radykalną zmianę koloru włosów. Wszystko relacjonowała na swoim Instagramie na InstaStories

Nigdy nie miałam jasnych włosów. Zawsze miałam swój naturalny kolor, taki mysi. To jest dla mnie całkowita nowość - skomentowała na InstaStories.

Olga Frycz w blond
fot. screen Instagram

Po pierwszych zdjęciach, które opublikowała widać, że to była świetna decyzja. Aktorka zyskała na dziewczęcości a jej skóra stała się jeszcze bardziej promienna i świetlista. Blond świetnie koresponduje z jej piegowatą cerą i piwnymi oczami. Uroku dodają jej również hollywoodzkie fale i grzywka w stylu curtain bangs.

A jak Wam podoba się metamorfoza aktorki?

Więcej najnowszych informacji:
Artur Barciś zarażony koronawirusem
Katarzyna i Cezary Żakowie martwią się o córkę, która pomaga chorym na COVID-19