POLECAMY

Okradziono schronisko dla bezdomnych zwierząt. Prosimy, pomóżcie!

Czy można być aż tak złym człowiekiem?! To się nie mieści w głowie!
Edyta Liebert / 8 miesięcy temu
Okradziono schronisko dla bezdomnych zwierząt. Prosimy, pomóżcie! fot. Fotolia

Ta sprawa powinna zostać nagłośniona. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie padło ofiarą złodziei. Nieznanie sprawcy wtargnęli na teren i skradli sprzęt, który był niezbędny do wyremontowania boksów dla psiaków.

Schronisko w Celestynowie, jak wiele podobnych ośrodków, utrzymuje się w 80 procentach darowizn i pieniężnych datków. Pracownicy i wolontariusze zaplanowali remont boksów dla zwierząt, by te czuły się bezpieczne i zadbane. Niestety, złodzieje skradli sprzęt i narzędzia konieczne do przeprowadzenia remontu, warte około 4 tysiące złotych. Niektóre urządzenia ofiarowali im ludzie. Teraz wszystko przepadło. Na stronie schroniska pojawiła się taka informacja:

Prosimy o pomoc w znalezieniu sprawcy! W nocy z 9 na 10 stycznia 2018 r. nieznani sprawcy przeskoczyli przez płot, włamali się do magazynu i ukradli sprzęty warte ponad 4 tys. złotych. Skradziono nam: pilarkę spalinowa „Makita”, 2 szlifierki, myjkę ciśnieniową, drabinę aluminiową, spawarkę, wkrętarkę, 2 bardzo długie przedłużacze. Na ten sprzęt pieniądze zbieraliśmy przez 3 lata. Część otrzymaliśmy od naszych kochanych Darczyńców. Wszystko stracone w 5 minut. Skradziony sprzęt jest nam bardzo potrzebny. W schronisku cały czas trwają remonty boksów, bud, pomieszczeń. Pomóżcie nam odkupić utracone rzeczy. Z chęcią przyjmiemy też urządzenia, jeżeli ktoś posiada, a nie są mu już potrzebne.

Obecnie w Celestynowie przebywa około 300 psów i kotów. Porzucone i skrzywdzone przez właścicieli czworonogi mają małe szanse na znalezienie domu, jednak pracownicy i wolontariusze dokładali wszelkich starań, by zwierzakom było lepiej.  Możemy pomóc i my.

Wsparcie prosimy kierować na konto:
PKO BP VIII O/W-wa 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
z dopiskiem: „sprzęt”. Na stronie www.celestynow.toz.pl znajduje się zakładka „przekaż darowiznę” z łączem do PayPal.
IBAN: PL43 1020 1156 0000 7102 0061 5146
KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Czytaj także:

Uwaga na fałszywego Totolotka!"Zostałeś usunięty ze znajomych". Oszustwo na Facebooku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)