Natalia Sedeki fot. Kamil Sedeki, internet

Odnalazła się 13-letnia Natalia Sedeki!

Natalia Sedeki zaginęła w Warszawie, odnalazła się po 6 dniach u krewnych
Joanna Mroczkowska / 09.12.2016 12:28
Natalia Sedeki fot. Kamil Sedeki, internet

8 grudnia policja dostała informację, że Natalia przebywa u rodziny. Powiadomiono ojca, a poszukiwaną nastolatkę zabrano spod wskazanego adresu.

Przez sześć dni dziewczyna była poszukiwania 24 godziny na dobę. Przypomnijmy, że tydzień temu, (2 grudnia) 13-letnia Natalia wyszła rano do szkoły. Jednak w czasie zajęć poszła odwiedzić koleżankę, której dom opuściła ok. godziny 2200. Od tamtej pory nie widziano gimnazjalistki.

Poszła na wagary i nie wróciła do domu

Ojciec zgłosił zaginięcie córki w komisariacie przy ul. Żytniej w Warszawie. Dziewczyny szukała policja w całym kraju. Zrozpaczony mężczyzna prosił o pomoc każdego, kto mógł udzielić jakichkolwiek informacji. Sprawdzono niemal wszystkie miejsca, w których mogła przebywać, także warszawskie dworce.

Brano pod uwagę wiele hipotez, co mogło stać się z nastolatką. Policja od początku podchodziła do sprawy wielowątkowo. Podejrzewano, że dziewczyna uciekła z domu, żeby spotkać się ze swoją matką. Według niektórych doniesień, kobieta od dawna jest pozbawiona praw rodzicielskich. Ojciec wychowywał Natalię od kiedy skończyła 8 miesięcy. Brano pod uwagę także wersję, że Natalia mogła poznać kogoś przez internet, paść ofiarą wypadku lub napadu. Zła pogoda oraz krótki dzień nie pomagały w poszukiwaniach, jednak bliscy nastolatki nie tracili nadziei.

Ostatni wpis na facebooku Natalii pochodził z 29 listopada. Mówi o zmianach, o strachu, ale potrzebie porozmawiania  z kimś bliskim. Okazało się jednak, że Natalia przebywała nie u swojej matki, ale u krewnych. Co się wydarzyło, dlaczego nie odzywała się do ojca i nie dała znaku życia nie wiadomo.

Tagi: Zaginiona
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/16.12.2016 10:38
Rozkapryszona małolata.😉😡
/15.12.2016 22:34
Klamia smarkula zwiala że znajomym 19 latkiem ale chyba wstyd im sie przyznac...
/13.12.2016 20:00
Dajcie już spokój ważne że jest cała i zdrowa ...
POKAŻ KOMENTARZE (3)