Niemiecka Barbie screen Youtube

Tak wygląda żywa niemiecka Barbie. Jesteśmy przerażone...

Ma tylko 26 lat...
Małgorzata Machnicka / 29.08.2017 15:05
Niemiecka Barbie screen Youtube

Kilka tygodni temu pisałyśmy o Polce, która poddała się kilkunastu operacjom plastycznym, by upodobnić się do ukochanej przez wszystkie dziewczynki Barbie. Dzisiaj trafiłyśmy na instagramowy profil Niemki, która cel miała dokładnie taki sam, ale... wygląda chyba jeszcze gorzej.

Zobacz, jak wygląda żywa polska Barbie...


Niemiecka żywa Barbie ma 26 lat i, po opisie z Instagrama, można wywnioskować, że jest niezwykle zadowolona z tego jak wygląda. Ogromnych rozmiarów biust, usta napompowane do granic możliwości i narysowane brwi to pierwsze cechy wyglądu, na które zwracamy uwagę. Potem widzimy farbowane kruczoczarne włosy i kilkuwarstwowy makijaż. To co przeraża najbardziej, to to, że zachwycają się nią również jej fani. 

Roznegliżowane kobiety zdradzają za puszkę energetyka?!


I znów, tak jak w przypadku Polki, nachodzi nas refleksja: Czy to się może komukolwiek podobać? Jak w ogóle funkcjonować z taką toną silikonu i sztuczności?

Zobaczcie tylko na te zdjęcia...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.09.2018 10:48
Straszne. Nie potrafi się malować, co widać chociażby po brwiach. Rysuje je za wysoko. Piersi wyglądają karykaturalnie, po zmniejszeniu wyglądałyby bardziej naturalnie. Paznokcie są jak szpony. Implanty policzków do usunięcia, odstawiłaby kwas od ust i zaczęłaby wyglądać jak atrakcyjna kobieta.