Nastolatka zaszła w ciążę będąc dziewicą	fot. Adobe Stock

Nastolatka zaszła w ciążę, mimo że nie uprawiała seksu. Mówi o „niepokalanym poczęciu”

Dziś 26-letnia dziewczyna mówi o tym, jak zaszła w ciążę w wieku 19 lat, mimo że nigdy nie współżyła ze swoim chłopakiem. Jej przypadek jest jednym na milion.
/ 28.07.2020 12:03
Nastolatka zaszła w ciążę będąc dziewicą	fot. Adobe Stock

Samantha, znana na TikToku jako samiisabelx3 5 lat temu urodziła swojego pierwszego synka. Dziś 26-latka przekonuje w nagraniu na platformie, że nie miała pojęcia, jakim cudem zaszła w ciążę, bo wciąż była dziewicą. Okazało się, że jej odmienny stan był spowodowany naprawdę niezwykłym przypadkiem. 

19-latka zaszła w ciążę jako dziewica

Na TikToku panuje trend, w którym internauci dzielą się najbardziej niezwykłymi historiami ze swojego życia, w które aż trudno uwierzyć. Video na ten temat nagrała właśnie Samantha, której wyznanie obejrzało już 1,5 miliona widzów.

Jej opowieść zaczęła się w momencie, gdy jako 19-latka spotykała się z chłopakiem, z którym nie uprawiała seksu, a ich pożycie ograniczało się do pettingu. Samantha zaczęła martwić się, że coś jest nie tak, kiedy na swoim balu maturalnym poczuła mdłości i skurcze. Wykalkulowała, że spóźnia jej się okres. Na początku nie chciała dopuścić do siebie myśli, że może być w ciąży, skoro między nią a jej chłopakiem do niczego nie doszło. 

@sammiisabelx3

And that is how i have a 5 year old son. ##makeitstop ##pregnant ##fyp ##pregnancy ##story ##storytime ##mystory ##funny ##fml

♬ I am at ur moms house - elizabeth_chetwynd

Mimo to Samantha zrobiła test ciążowy. Wynik okazał się pozytywny. Tak samo, jak sześciu pozostałych testów aptecznych. Kiedy nastolatka zaczęła już panikować, udała się do ginekologa. Ten potwierdził jej przypuszczenia. 19-latka zaszła w ciążę, mimo że była dziewicą. Badanie ujawniło, że to już 5. tydzień ciąży. 

Właśnie w ten sposób zostałam mamą. Od tego momentu rodzina oraz znajomi porównują mnie do Maryi Dziewicy. I prawdopodobnie nigdy nie przestaną - wyjaśniła w nagraniu Samantha

Jak można zajść w ciążę bez seksu? 

Okazuje się, że do zapłodnienia Samanthy doszło podczas pettingu, co jest bardzo rzadkim zjawiskiem, ale jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy, że nasienie trafi do dróg rodnych kobiety chociażby na palcach partnera. Mimo że plemniki mają małą szansę na przeżycie w takich warunkach, wciąż jest niewielka szansa na zapłodnienie komórki jajowej.  

Dziś 26-letnia Samantha wychowuje z partnerem już dwóch synów i przyznaje, że chociaż ciąża była dla niej szokiem, to kocha swojego 5-letniego synka jak nikogo na świecie i jest bardzo szczęśliwa. 

Może cię zainteresować: 
Piwo bezalkoholowe w ciąży stwarza niebezpieczeństwo dla płodu
Ciąża skraca życie kobiety. Eksperci podali konkretną liczbę lat, które odbiera oczekiwanie na dziecko
Opalanie w ciąży - czy w ciąży można się opalać lub korzystać z solarium

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)