POLECAMY

Egipski lekarz nie ma wątpliwości - Magdalenie Żuk podano „narkotyk zombie”!

Lekarz nie ma wątpliwości, że Polka była pod wpływem właśnie tego środka odurzającego.
Marta Słupska / rok temu
Egipski lekarz nie ma wątpliwości - Magdalenie Żuk podano „narkotyk zombie”! fot. Magdalena Żuk

Każdego dnia pojawiają się nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, a w mediach powstają kolejne hipotezy dotyczące tego, co wydarzyło się w jednym z egipskich kurortów pod koniec kwietnia. Najnowsza z nich jest tym prawdopodobna, że potwierdza ją lekarz uczestniczący w sekcji zwłok kobiety.

Detektywi: Magdalena Żuk była dziewczyną do towarzystwa

Narkotyk zombie

Tarek Ahmed, egipski lekarz, który brał udział w sekcji zwłok Magdaleny Żuk, uważa, że Polce podano „narkotyk zombie” (zwany też flakki). Alfa-Pirolidynopentiofenon, który jest w nim zawarty, wykazuje działanie euforyczne, empatogenne i stymulujące. Po jego zażyciu człowiek staje się bardzo silny, niewrażliwy na ból i agresywny, a jego chód i zachowanie przypomina zombie.

Narkotyk ten, ze względu na niską cenę, jest obecnie popularnym środkiem odurzającym w Stanach Zjednoczonych.

Człowiek, który go zażyje, zachowuje się, jakby postradał zmysły. Jest jak szalony, nie można z nim nawiązać kontaktu. Podobnie zachowywała się Magda. Polka również krzyczała w dziwny, niezrozumiały sposób. Właściwie wyła. To kolejna poszlaka, że mogła być pod wpływem flakki
– mówi Tarek Ahmed.

Ostatnie nagranie Magdy

Do mediów wyciekło też nagranie z monitoringu szpitala w Hurghadzie, do którego 27-letnia Polka została przewieziona po tym, jak skoczyła (lub została zrzucona – sprawa wciąż nie jest wyjaśniona) ze szpitalnego okna. Nieoficjalnie mówi się, że ten krótki filmik to zwrot w śledztwie – dotychczas sądzono bowiem, zgodnie z relacją Egipcjan pracujących w szpitalu, że Magdalena w chwili przyjęcia do szpitala była połamana i w stanie krytycznym. Tymczasem na nagraniu widać, że jest przytomna i porusza rękami.

Kiedy poznamy wyniki sekcji zwłok Magdy Żuk?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (38)
/11 miesięcy temu
a nie którzy to nawet wiedzą ze nie jadła 3 dni, chyba trzymał ją za rękę i widział że nie je...żenada.
/11 miesięcy temu
To jest nagranie spezed skoku z okna Pokazywali to nagranie
/11 miesięcy temu
Przy wjeździe z podjazdu ma podkulone nogi...coś tak mi oczy podpowiadają...
POKAŻ KOMENTARZE (35)