dziecko fot. Fotolia

Najszczęśliwszy młody ojciec w Polsce – napisy na aucie

Widać, że rozpiera go duma.
Marta Słupska / 17.01.2018 10:03
dziecko fot. Fotolia

Jak mężczyźni reagują na wieść, że zostali ojcami? Jedyna właściwa odpowiedź to: różnie. Jedni są przerażeni, inni szczęśliwi, niektórzy idą wtedy z kolegami się napić, a jeszcze inni czekają pod drzwiami porodówki w oczekiwaniu na potomka. Reakcja pewnego pana, którego partnerka urodziła w Poznaniu, wymyka się jednak tym „typowym” zachowaniom.

Jestem tatą!

12 stycznia na fan page’u Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego na ulicy Polnej w Poznaniu opublikowano dwa zdjęcia, które przedstawiają auto stojące na przyszpitalnym parkingu. Na samochodzie ktoś napisał różowym sprayem „Jestem tatą” i „Jestem tatusiem”, narysował serce i przywiesił balony.

Szpital skomentował, że na ulicy Polnej rodzi się 7600 dzieci (w domyśle: rocznie), ale takie coś widziano tam po raz pierwszy.

Autora wpisu na samochodzie okrzyknięto już najszczęśliwszym ojcem w Polsce. Internauci komentują, że mężczyzna ma fantazję i gratulują młodej mamie takiego partnera. Ta zresztą odpisała pod zdjęciami, że ich córeczka ma się dobrze, a w domu czekało ją równie gorące powitanie. Podziękowała także za życzenia.

A co wy myślicie o zachowaniu anonimowego mężczyzny?

Polecamy:
Jak rodzić, to tylko w japońskim szpitalu! Zobaczcie, co tam do jedzenia dostają matki po porodzie…
Lekarka do pacjentki: „Trzeba się było nie badać, lepiej nie wiedzieć, że jest się chorym”