POLECAMY

Dowiedzcie się, kto wygrał w plebiscycie na najpiękniejszą waginę

Konkurs na najpiękniejszą waginę nie poszedł po myśli organizatorów. Czemu?
Dowiedzcie się, kto wygrał w plebiscycie na najpiękniejszą waginę fot. Fotolia

Autoblow to znana marka akcesoriów erotycznych, której właścicielem jest Brian Sloan. Znudzony prawnik, który rzucił robotę, by zrobić karierę w branży erotycznej. Jakiś czas temu wpadł też na pomysł zorganizowania pierwszego w historii konkursu na najpiękniejszą waginę świata. Pomysłodawcy nie spodziewali się jednak, że kobiety mają fantazję i tak samo jak faceci czują potrzeby chwalenia się cipkami.

Okazuje się jednak, że symbolu kobiecości nie mamy na wyłączność. Natura oszukuje nas i poprzez złudzenie żeńskie miejsca intymne możemy zobaczyć... dosłownie wszędzie. Przykłady zobaczycie poniżej :)

Najpiękniejsza wagina świata

wagina
fot. Fotolia

Zadanie było proste. Wystarczyło sfotografować swoje intymne części i wysłać zdjęcie na konkurs. Nieważne skąd się pochodziło i ile miało się lat. Nadesłane waginy miały być oceniane przez internautów. Zwycięska miała stać się pierwowzorem zabawki erotycznej nazwanej jej imieniem, a na jej właścicielkę czekało 5 tysięcy dolarów.

Plebiscyt wzbudził wielkie zainteresowanie, ale i nie mniej kontrowersji. Niektóry uznali go za seksistowski - inni, że jest zwyczajnie niesmaczny. Specjaliści jednak zwrócili uwagę na to, że na nadsyłanych zdjęciach nie widać wagin, a kobiece sromy i zaproponowali organizatorom lekcję podstaw anatomii ;)

Niestety zwyciężczynie konkursu chciały zachować anonimowość. Jedyne, co możemy zdradzić to to, że najpiękniejszą waginą świata została 27-letnia Brytyjka. Drugie miejsce zajęła 23-letnia Niemka, trzecie 20-letnia Węgierka. Gratulujemy! A może nie ma czego ;)

waginafot. Fotolia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)