POLECAMY

Szczyt pazerności? Matka chciała sprzedać w internecie… dziewictwo 13-letniej córki

Na szczęście kobietę w porę złapano.
Marta Słupska / 8 miesięcy temu
Szczyt pazerności? Matka chciała sprzedać w internecie… dziewictwo 13-letniej córki

Wyrodna matka? To chyba mało powiedziane. Irina chciała zarobić na krzywdzie własnego dziecka i była gotowa oddać za pieniądze dziewictwo dziewczynki…

Pieniądze za seks z dzieckiem

35-letnia Irina Gladkikh z Czelabińska w Rosji umieściła w sieci ogłoszenie, że chce sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki. Pierwsza próba spaliła jednak na panewce: obcokrajowiec, który był zainteresowany, nie zapłacił całej sumy. Chodziło o kwotę 1,5 miliarda rubli, czyli około 90,000 zł.

Pazerna matka wystawiła więc ogłoszenie ponownie. Tym razem się udało – chęć na spędzenie nocy z dziewczynką wyraził anonimowy mężczyzna. Irina umówiła się z nim w Moskwie, dokąd pojechała z córką i 25-letnią koleżanką. Na miejscu okazało się jednak, że mężczyzna jest policjantem, który prowadził w sprawie Iriny dochodzenie. Zatrzymał on kobiety zaraz po tym, jak przyjęły pieniądze za transakcję.

W toku śledztwa wyszło na jaw, że Irina wraz z koleżanką są prostytutkami. Córka Iriny trafiła do szpitala – sąd zadecyduje, kto przejmie nad nią opiekę. Wiele wskazuje na to, że rodzice nie będą się już nią zajmować: matce grodzi 10 lat więzienia (przyznała się już do winy), a ojcu już wcześniej odebrano prawa rodzicielskie.

Polecamy:
„To chore i zboczone!”. Matka pokazała na video, jak karmi piersią 4-letnią córkę
„Czy to na pewno miss, a nie mister?” – nie wszystkim spodobała się nowa Miss Belgii. Dlaczego?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)