Kobiety się jednoczą, a dyrektorka "Wiadomości" mówi coś takiego... Wstyd.

Tego się nie spodziewałyśmy.
TVP fot. Fotolia

8 marca. Dzień Kobiet. Na całym świecie i w 85 miastach w Polsce rozpoczynają się strajki przeciw polityce państw, dla których dobro kobiet przestało się liczyć. Albo zeszło na dalszy plan. Media, gwiazdy i politycy trąbią o tym, byśmy wszystkie wspólnie wzięły udział w protestach. Zjednoczyły się ponad podziałami, bo przecież tu chodzi o nas.

Wiadomo, znajdą się tacy, dla których strajki są niewygodne. Ale że są wśród nich kobiety?! Okazuje się, że niektóre nie tylko mają odmienną wizję (od naszej) przyszłości kobiet w Polsce i na świecie, ale także chamsko i nieładnie potrafią z niej żartować.

8 marca - protesty w całym kraju

Dyrektor "Wiadomości" Marzena Paczuska (tak, to ta sama, która zapomniała wczoraj wspomnieć o rekordzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy), postanowiła skomentować wpis Jacka Zubera:

Żona chętnie by się wyszła przewietrzyć na jakąś manifę ale musi ugotować obiad, umyć podłogę w kuchni i ma dwa zaległe prania. Może jutro.

Pomijamy fakt, kim jest Jacek Zuber (mamy podejrzenia, że jego działalność ma tylko podburzać i prowokować). Wpis Marzeny Paczulskiej trudno nam skomentować. Zapytamy tylko, czy Pani nie wstyd?!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
do q - tak, telewizja ma obowiązek podawać informacje na temat WOŚP i protestów ponieważ jest to telewizja PUBLICZNA, a te wydarzenia dotyczą ogromnej liczby osób . Nie mam problemu z tym, co podaje lub czego nie podaje TVN lub Polsat, ponieważ te telewizje nie są publiczne i nie chcą ode mnie abonamentu. A TVP chce. Czy to tak trudno pojąć?
/2 lata temu
A czemuż to pani Paczuska postawiła na karierę zamiast całodobowo cerować skarpety mężowi i chuchać na ognisko domowe? Hipokryzja level PiS, a suweren łyka jak młody pelikan hehe
/2 lata temu
Ach i dlaczego feministki mogą mówić my, a nie feministki już nie mogą się wypowiadać w imieniu kobiet?
POKAŻ KOMENTARZE (2)