Magiczne naklejki i magiczne tatuaże od Edipresse Polska screen Youtube

Czy widziałaś już najklejki z Mikołajem, który się... rusza?! Ten gadżet pokona Stikeezy z Lidla

Tego jeszcze nie było! Magiczne naklejki i magiczne tatuaże działają przy pomocy aplikacji. Jak to się dzieje? Zobacz wideo!
Edyta Liebert / 23.11.2017 10:28
Magiczne naklejki i magiczne tatuaże od Edipresse Polska screen Youtube

Okres Świąt upływa pod wpływem szaleństwa zakupów. Nie macie pomysłu na prezent albo chcecie dać coś, co da radość, ale nie będzie nadprogramowym wydatkiem? Oto naklejki, które mogą być hitem!

Magiczne naklejki i magiczne tatuaże w świątecznych wzorach

Od 21 listopada w sklepach Freshmarket oraz Żabka można kupić tatuaże dla dzieci, których na pewno jeszcze nie widzieliście! To magiczne tatuaże 4D. Występują w 10 wzorkach świątecznych. Ale to nie wszystko, bo... są jeszcze naklejki w 9 świątecznych motywach, od 28 listopada w różnych sieciach handlowych, kioskach oraz salonikach prasowych.

 Nie są to zwykłe gadżety, bo ożywają dzięki darmowej aplikacji!  Są trójwymiarowe i poruszają się, a wszystko dzięki nowoczesnej technologii. Trudno oprzeć się tej magii!

fot. materiały prasowe

Magia za pomocą aplikacji. Jak to działa?

Są idealne do dekoracji lub jako naklejki na prezent. Każdy komplet kosztuj 9,99 zł. To mnóstwo świątecznej zabawy dla całej rodziny! Jak działają i dlaczego uważamy, że staną się bardzo popularne? Wystarczy pobrać darmową aplikację Tap2C (dostępną w Google Play i Apple App Store), otworzyć ją i skierować obiektyw aparatu smartfona na przyklejony na ciało tatuaż, który... ożywa! Postaci na ekranie widoczne są w trójwymiarze i poruszają się, a mało tego - usłyszymy dodatkowo świąteczne tony. Wyobrażamy sobie, jak bardzo zawróci w głowach dzieciom ten gadżet! Magicznymi naklejkami można dekorować dom i wprowadzić iście świąteczną atmosferę.

Zobaczcie wideo, o którym mówimy w tytule i oceńcie same:

Prezenty gwiazdkowe dla dziecka

Skusicie się? W dobie zbieractwa naklejek, te tatuaże to prawdziwy fenomen. - Od kilku lat z sukcesem wdrażamy projekty komercyjne oparte o rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość (AR oraz VR). Tym razem postawiliśmy na produkty dla dzieci, które dzięki aplikacji mobilnej otrzymują zupełnie nową jakość - mówi Michał Malinowski, Dyrektor ds. marketingu mobilnego Edipresse Polska. 

Tatuaże 4D są dostępne w sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket w bardzo niskiej cenie: 9,99 zł za każdy komplet, a naklejki w sieciach handlowych i kioskach od 28 listopada.

Została okrzyknięta najwcześniejszym wcześniakiem świata. W którym tygodniu ciąży się urodziła i jak udało jej się przeżyć?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)