POLECAMY

Siostra Magdaleny Żuk wspomina ją na Facebooku: „Dziś mija 2 miesiące, jak Cię z nami nie ma, a ból wciąż narasta”

W emocjonalnym wpisie Anna zaznacza, jak bardzo tęskni za siostrą.
Siostra Magdaleny Żuk wspomina ją na Facebooku: „Dziś mija 2 miesiące, jak Cię z nami nie ma, a ból wciąż narasta” fot. Magdalena Żuk

Od śmierci Magdaleny Żuk w egipskim kurorcie minęły już ponad 2 miesiące. Śledczy wciąż badają tę sprawę, ale niestety jak dotychczas niewiele zostało wyjaśnione.

„Ból wciąż narasta”

O tym, na jakim etapie jest śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, prokuratora informowała kilka dni temu. Dowiedzieliśmy się wówczas, że śledczy odczekują na przekład z języka arabskiego dokumentów uzyskanych od władz Egiptu dopiero wtedy biegli wydadzą opinię w sprawie sekcji zwłok Magdaleny Żuk, którą przeprowadzono w Polsce. Nie wiadomo jednak, ile czasu to potrwa.

Ślamazarność śledztwa budzi niechęć nie tylko u większości Polaków, ale przede wszystkim u rodziny zmarłej. Krótko po oświadczeniu prokuratury siostra Magdaleny – Anna – zasugerowała na Facebooku, że na wyjaśnienie przyczyny śmierci 27-latki przyjdzie nam jeszcze (dość długo) poczekać. Teraz Anna zamieściła na portalu społecznościowym wpis, w którym wspomina zmarłą siostrę.

Dziś mija 2 miesiące jak Cię siostra z nami już nie ma a ból wciąż narasta każdego dnia. Tak strasznie nam wszystkim brakuje Ciebię
– napisała Anna (pisownia oryginalna).

Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach prawda o śmierci tej młodej kobiety ujrzy wreszcie światło dzienne, a osoby, które przyczyniły się do jej odejścia, zostaną ukarane.

Przeczytaj najnowsze oświadczenie prokuratury w sprawie śmierci Żuk

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)