Madalin Giorgetta

Madalin Giorgetta wyznała, ile pieniędzy wydała, by być gwiazdą Instagrama

Madalin Giorgetta zapłaciła majątek za poprawianie wyglądu twarzy. Według niej każda osoba znana w mediach społecznościowych ma za sobą przynajmniej kilka „poprawek” u chirurga.
Marta Słupska / 18.06.2019 09:57
Madalin Giorgetta

Poprawki za tysiące dolarów

29-letnia Madalin Giorgetta to atrakcyjna, wysportowana kobieta. Na co dzień jest trenerką personalną, która dba o zdrowie i swoją urodę. Jeśli jednak wydaje się wam, że to naturalna piękność, to jesteście w błędzie.

Madalin, którą na Instagramie obserwuje prawie 700,000 osób,  na wygląd swojej twarzy wydała bowiem blisko 7 tysięcy dolarów (około 25 tysięcy złotych). Kobieta wyliczyła to, co w sobie poprawiła, pod jednym ze zdjęć, dodając pół żartem, pół serio: „Jestem fałszywa”.

Jakim zabiegom poddała się Giorgetta? Zgodnie z jej wpisem były to: wypełnienie policzków, powiększenie ust, wybielanie zębów, wygładzanie czoła, microblading brwi, modelowanie podbródka, wypełnianie „doliny łez”, likwidacja kurzych łapek, a nawet poprawianie linii szczęki. Według sportsmenki każda gwiazda mediów społecznościowych jest „zrobiona” tak jak ona, tylko nie każda się do tego przyznaje.

Nie sądzę, bym wyglądała aż tak bardzo inaczej niż wcześniej. Myślę, że przede wszystkim wyglądam bardziej świeżo, jestem ulepszona, ale nie tak naprawdę, naprawdę jak nieprawdziwa ja
– przyznała Madalin.

Trzeba jednak przyznać, że – zgodnie z deklaracją Madalin – poprawiła ona szczegóły twarzy, ale nie ciała, nad którym w pocie czoła pracuje na siłowni. Efekty jej ćwiczeń śledzą setki tysięcy internautów.

Szczerze mówiąc, prawie każda dziewczyna na Instagramie, która ma wielu fanów, zrobiła coś na swojej twarzy, jeśli jest ode mnie jeszcze starsza. To naprawdę bardzo powszechne i znacznie częstsze niż myślisz. Trochę szkoda, że ludzie o tym nie rozmawiają lub nie chcą być szczerzy w tym temacie
– mówi sportsmenka.

Sportsmenka, która nie wstydzi się cellulitu

To nie pierwszy przypływ szczerości Madalin – niecały rok temu kobieta pokazała w Internecie swoje zdjęcia bez retuszu, na których widać było, że jej ciało nie jest tak idealne, jak wiele osób sądzi. Giorgetta udowodniła na nich, że też ma cellulit, a jej brzuch nie jest całkiem płaski.

Pamiętajcie, że zdjęcia, które są wybierane do publikacji, są starannie selekcjonowane, retuszowane i naświetlane tak, aby przedstawić kogoś jak najlepiej. Większość osób nie wygląda tak, jak na Instagramie
– podkreślała.

Dzięki temu Madalin ma w mediach społecznościowych opinię osoby szczerej i otwartej, a kobiety chętniej ją naśladują. Widzą w niej kogoś, na kim warto się wzorować.

A co wy myślicie o szczerości Madalin?

Polecamy:
Nie trać czasu na rozstawianie parawanu na plaży, zrób to! Oto hitowy trend tego lata
Coca-Cola Clear wygląda jak woda. Jak smakuje i gdzie ją można kupić?

Źródło: radiozet.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/20.12.2019 17:16
Nauczcie się wreszcie, p0lki, że nie ma niczego nieidealnego lub niedoskonałego w cellulicie. Wystarczy pooglądać Instagrama czy Reddit, żeby przestać się tak spinać.
/16.07.2019 09:52
Instagram to świat którym jaraja się glupole i napędzają ten świat gdzie roi się od pseudo gwiazdeczek, zenada