POLECAMY

17-letnia Lily-Rose Deep nago w "Vogue". Czy nie za wcześnie na takie zdjęcia?

Zobaczcie zdjęcia z najnowszej sesji.
17-letnia Lily-Rose Deep nago w "Vogue". Czy nie za wcześnie na takie zdjęcia? fot. ONS.pl
Ma dopiero 17 lat, a już trzęsie światem mody. Ma na koncie sukcesy, jakich może pozazdrościć jej niejedna modelka. Córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa poszła w ślady sławnych rodziców i trzeba przyznać, że w branży filmowej radzi sobie bardzo dobrze. Co więcej, występuje w licznych kampaniach i chodzi po wybiegach największych domów mody na świecie.
 
I nie byłoby w tym nic niesamowitego - to zupełnie normalne, że córka znanych rodziców robi karierę i, że bierze udział w sesjach dla takich magazynów jak "Vogue". Ale młodziutka modelka na zdjęciach pozuje… topless. 

Lily Rose Deep w kampanii Chanel

Przed obiektywem Toma Munro, Lily Rose zaprezentowała się w oryginalnych zestawach Chanel Couture. Zdjęcia są piękne i bardzo sensualne, ale uwagę najbardziej przyciągają fotografie, na których nastoletnia modelka pozuje jedynie w perłach Chanel, zasłaniając rękami biust.

Zastanawiamy się, czy nie za wcześnie na takie sesje? 

Ulubienica Karla Lagerfelda wzięła również udział w sesji promującej najnowszą, wiosenną kolekcję makijażową Chanel. Takie dziewczęce i frywolne zdjęcia młodej modelki o wiele bardziej nam się podobają.

 

Which one are you going to love ? #ILoveCoco #LilyRoseDepp #RougeCocoGloss #ChanelMakeup

Post udostępniony przez CHANEL (@chanelofficial)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)