POLECAMY

Sen o zakupach bez kolejek się spełni? Lidl wprowadza sprzedaż online

W Czechach. Kiedy przyjdzie pora na Polskę?
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Sen o zakupach bez kolejek się spełni? Lidl wprowadza sprzedaż online fot. ONS.pl

Czy marzenie o zakupach online w tak dużej sieci jak Lidl? Każdy, kto robi zakupy w tym dyskoncie wie, że kolejki do kas czy braki w asortymencie są na porządku dziennym. Lidl wyszedł naprzeciw konsumentom i wprowadzi sprzedaż online - póki co w Czechach. A kiedy w Polsce?

Lidl wprowadza sprzedaż online

Od września mieszkańcy Czech mogą robić zakupy w sklepie internetowym.   Czy wszystko można kupić za pośrednictwem strony? Strona www: lidl-shop.cz umożliwia wybór produktów z zakresu elektroniki, zabawek czy artykułów ogrodowych. Choć nie obejmuje całego asortymentu, jaki znajdziemy w sklepie stacjonarnym, to i tak mówimy o dużych ilościach produktów. W asortymencie znajduje się ponad 19 tys. sztuk towaru, a więc więcej niż w sklepach, bowiem na półkach można znaleźć tylko 2-3 tys. z tego zakresu. To duży krok - dotychczas mieliśmy do czynienia z nieadekwatną do popytu ilością produktów. Wiele z nich wyprzedawało się w kilka godzin, bo cieszą się imponująca popularnością. Póki co nie można zamówić online produktów żywnościowych. Zamówienia dostarczane są w ciągu 2-3 dni roboczych, za pośrednictwem firmy kurierskiej PPL.

Lidl nie zwalnia tempa! Teraz przyszedł czas na stylowe ubrania do biegania. Najdroższa rzecz kosztuje 35 zł

Na razie nie wiadomo, kiedy usługa będzie dostępna w Polsce. Lidl Polska nie potwierdza informacji o zamiarze otwarcia podobnej usługi w kraju. Portal ustalił jednak, że w lipcu zarejestrowano domenę o nazwie lidl-sklep.pl.

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Te ubrania zostaną wykupione z prędkością światła. 7 hitów z lidlowskiej kolekcji „Esmara by Heidi Klum”

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)