LIDL fot. Materiały prasowe

LIDL na przystanku Woodstock

To ogromne udogodnienie.
Małgorzata Machnicka / 14.07.2017 13:08
LIDL fot. Materiały prasowe

Jeśli chcecie zrobić w nim zakupy, musicie wybrać się do Kostrzyna nad Odrą, a konkretnie na Woodstock. LIDL już 7 rok z rzędu wspiera fundację Jurka Owsiaka. W ostatnich latach wraz z pracownikami i klientami zebrał łącznie aż 14 mln złotych dla podopiecznych WOŚP. Nie mogło go więc zabraknąć na festiwalu, który jest bezpośrednio związany z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

LIDL pragnie w ten sposób podziękować swoim klientom oraz pracownikom za zaangażowanie w zbiórkę na rzecz fundacji.

Studenci dają screeny ze Snapchata do legitymacji!

Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia. Lidl obecny będzie jednak na festiwalu przez cały tydzień i to ze specjalną ofertą. Ale nie będzie wyglądał tak jak zawsze. Będzie to namiotowa konstrukcja o powierzchni sali sprzedaży ok. 1400 m2. Każdy uczestnik Woodstocku znajdzie w nim produkty niezbędne w trakcie kilkudniowego pobytu na festiwalu.

Miss pomagała sierotom w... rękawiczkach

Co więcej, w tym roku marka wprowadza kolejne udogodnienie dla Woodstockowiczów i przedłuża godziny otwarcia sklepu - będzie czynny całą dobę!

LIDL przygotował również wyjątkowe atrakcje w specjalnie przygotowanej Strefie Chillout. Oprócz dobrze znanych atrakcji takich jak m.in.: poranna joga, warsztaty bębniarskie, wspólne śniadania na trawie oraz turnieje piłkarzyków znajdzie się Strefa Foto. W jej ramach dostępny będzie Speedgif. Za jego pomocą każdy uczestnik będzie mógł zrobić ruchome zdjęcie wraz z przyjaciółmi i wysłać sobie na maila lub telefon.


fot. materiały prasowe

Polecamy! 7 rzeczy, za które pokochałam Przystanek Woodstock (od pierwszego razu i na zawsze)!